Mac, Apple, iPhone...

  1. Не кажем да не ради, него да ради лошије.лоло И никако не вреди толико.
    У Америци нпр. је скроз другачија ситуација; мож' да узмеш ајфон за 100 јура.

    И није да не знам о чему причам, имам ајпод нано и користио сам неке Епл производе.
    -------
    Јесте овај мој тежак у пичку материну, и није много практичан, али ми тако одговара.
    Увек зависи за шта ти треба.
    Да сам ретко кући, узео бих неки нетбук, 'бем ли га.

  2. imam mekintos racunar i android telegon i oba me fino sluze... i nemam apsolutno nikakav stav o tome da li je nesto govno ili zlato, dok me sluzi i radi ono sto hocu da radi, dobro je.

    Мораш димаш неко мишљење.
    Ја имам Нокију е7, одлично ме служи, али не свршавам на њу као тзв. macfags на њихове глупости.

  3. a u Americi je 4s od 16 GB, cini mi se 199 $

    Jes kurac, to je preko AT&T-a. Inače je 750$.

    Dobar je Apel, što kaže jedan moj drug. Ne mislim da su precenjeni proizvodi, možda iPad, koji je onako go kurčić. Ali iPhone, ne.

  4. Inače je 750$.

    Ne mislim da su precenjeni proizvodi, možda iPad, koji je onako go kurčić. Ali iPhone, ne.

    Ти то озбиљно?

  5. Jes kurac, to je preko AT&T-a. Inače je 750$.

    Skontao sam to.
    Inace, video sam ovde za 700 jura, a pre par meseci je bio 1000.

  6. Pa 200 je preko mreže, to ionako svi uzimaju. To 750 je jebiga, za nekog ko se zajebe. Naduvano je jer je nov, a osim SIRI i kamere, nema skoro ništa bolje u poređenju sa običnim 4, koji je oko 400 dolara, tj. 300 evra.

    Ako ti je mnogo 300 evra za tako nešto, ti onda kupuj jeftine stvari. Nisu bez razloga jeftine.

  7. Није много 300 евра, само мислим да не вреди ни 100.
    Једина добра ствар су му апликације, а до скоро није могао да снима, јеботе!

  8. Vredi onoliko koliko ljudi daju za njega. To što ti misliš, okači o kurac. :)

    Kao da si rekao, jedina dobra stvar je ceo telefon. Pa šta gledaš na telefonu kao bitnu karakteristiku, kalendar i digitron?

    A i nisu samo aplikacije. Imao sam davno Nokiu N73, dakle, daleko prostiji uređaj i kočio je kao nenormalan. Skoro HTC, gasio se po volji.

    Ovom ne moš ništa, nijedan jedini problem nisam imao, radi odlično. A znaš valjda i sam koliko je komplikovaniji i koliko više zajebancija ima koje mogu da se sjebu. Ali neće. Jer je dobro napravljen. Prosto.

  9. лололололо
    Насмеја ме.
    Можда тако мислим јер скоро никад нисам имао лоше искуство са телефоном.
    Јебига, трудим се да водим рачуна колико могу.
    Чак ме и јебени Сони Ериксон к508и никад није зајебавао.
    Нокиа 3410, н73, н95, н97, е7- све ми шљакало супер.

    Pa šta gledaš na telefonu kao bitnu karakteristiku, kalendar i digitron?

    лол :)
    Поред апликација, битна ми је камера, меморија, ОС, срања типа МС Офис, подржани формати, тастатура, батерија, процесор, екран(врста, боје, величина, резолуција).

  10. Kameru i ekran ima perfektu. Memorija i više nego što mi treba. Procesor je odličan, nem zamerki.

    Jedino baterija nije prefantastična. Drži dva dana najduže. Ali jebiga, treba to sve da šljaka, logično da će da izvuče.

    Ima neki kurac mophi, kao maskica a u stvari rezervna baterija. Drži po 5-6 dana. Ali odvratno izgleda, kao da vuče agregat za sobom.

  11. Ма мени највише смета што нема физичку кверти тастатуру.
    Нема шансе да с овол'ким пристима боцкам по екранчету.

  12. Lepo reci da si seljak, nemoj da zajebavaš pošten narod. :))

  13. Несам љаџа, само сам дебео.лолол

  14. ne valja .
    iPhone ti je kao oni telefoni od dijamanata i zlata, kupis ga samo da se kurcis, i da dokazes da mozes da bacis tonu para za glupost, a ne sluzi ti ni za sta ostalo.

    Jedino sto vredi kod svega toga je OS.. ali ne zato sto je dobar ili tako nesto slicno,
    NE nego zato sto je popularan.
    Pre ce da izadje 15 aplikacija koje sluze za istu stvar na Apple-ovom App Store-u za iPhone i Pad i to nego sto ce da izadje 1 takva aplikacija za Symbian, Windows, Android(mada i on je dosta popularan), itd...

  15. http://www.youtube.com/watch?v=2kifRjNwVOA
    zezam se. razumem se u tehniku k'o marica u kriv kurac. al' blekberi je slađi :D
    ali.. trve kvlt stvari moraju imati opensource softver! aha.
    kapitalizam je koren zvih zala!

  16. @Mariocar
    Od decembra je android market najveći onlajn market aplikacija na internetu.

    EDIT:Onlajn a na internetu, ko bi rekao...

  17. Ја не волим ништа од тих Епл справица, штавише, прилично ми иду на курац...

  18. Ja imam IPhone 4S, uzeo sam ga zato što ispadne da je najisplativije.
    Ne može da se kupi ovde gde ja živim, ide uz taj ugovor na 2 godine, 50€ mesečno i sve je bez limita(fiksni, mobilni pozivi, net i sms), osim poziva po Evropi koji su sa 50% popusta i interkontinentalnih poziva koji su sa 30% popusta od uobičajene tarife.

    Ukratko, sad mi je račun manji 30% nego kad sam imao neki tamo bezveze telefon.

    Dakle, pitanje. Pošto je ovaj moj IPhone 4s(32G), ako moram da ga založim negde u partiji pokera? Nikako nisam uspeo da provalim pošto je... :-))

  19. Kod nas je oko 650 jevreja.