Nova verzija!

  1. Неврмајнд, нашла. Има страница са банованим, охохо.

  2. Превише метросексуално.
    Знам и због чега

  3. Ma Uroše ja samo da pomognem.
    Denisx i ja bih tebi dao minus nego nisam znao da postojiš na sajtu.

  4. A šta je tebi cilj dečko? Čemu koji kurac Vukajlija ako nema rang liste i poena. Jedne od osnovnih stvari koji su ovaj sajt činile jedinstvenim. Pišeš, ljudima se sviđa, jačaš skor, napreduješ na rangu. Bez toga mi liči na Tarzaniju i sl, samo što ovde sami posetioci kreiraju sadržaj. Evo rekoše da će se vratiti sve to i ja zadovoljan.

    pa slabo da imam cilj pisem kad mi sta padne na pamet citam kad mi je dosadno... sad da otvaram ko je prvi pa da citam sta je pisao i sta vec... ako mi verujes neki dan sam na jednoj temi napisao raste mi onaj broj na profilu u neverici da to icemu sluzi,,,

  5. Kaizen moderator lololololo

  6. Kaizene uvedi menjanje boje, ovo mi osvetli celu sobu, kucici mi se vrte po sobi, ne mogu da spavaju koliko je svetlo jebote...

  7. Ma Uroše ja samo da pomognem.
    Denisx i ja bih tebi dao minus nego nisam znao da postojiš na sajtu.

    Ухухуууууу. Ахахааххахахах. Страјо упуца човека. :)

  8. Ma sve može, samo je zazelenite, Bog će vam platiti! (:

  9. Denisx i ja bih tebi dao minus nego nisam znao da postojiš na sajtu.

    Цепај по зглобовима.
    Видим има листа свих банованих аутора. Лајк ит

  10. Е, а чуди ме што нико није рекао Каизену да уведе смајлије. :Д

  11. Ma Uroše ja samo da pomognem.

    Тако и треба. :))

    Сутра, или кад се доврше новине, да се попише шта је све измењено, да не скитмао по сајту више но што морамо.

  12. Е и не знам да ли је до мене јер сам у задње време ћорав, ал' фонт је много ситан. Не би било лоше да је већи.

  13. Интересантно...

    Свака промена је тешка, али навићи ћемо се... :Д

  14. jel vama radi editovanje komentara?

  15. Не би било лоше да је већи.

    Рече ми Изика то пре неки дан.

  16. Бтњ, мени се свиђа мањи фонт. :)
    Едит: Мени ради едит лолол

  17. Нема односа мојих гласова, то је смор. Каизи уведи то. Лако је. Нема секције "О мени" стави неђе, само да има где да стоји.

  18. E i meni se kuče uznemirilo od ove boje, čak je i zalajo lololo

  19. jel vama radi editovanje komentara?

    Не ради откад је нова, рек'о сам му

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.