Nova verzija!

  1. Мушкарци неће моћи да уђу у жене. :(

  2. Мушкарци неће моћи да уђу у жене. :(

    A hj?? xD

  3. Нема тога, склоњено је.

    Ја и даље видим (раније нисам).

    Могао си и дугме за цитирање да уведеш...

    jel vama radi editovanje komentara?

    Да.

  4. Најјаче да нећемо правит дупле женске налоге!!!!!!!!

  5. И зашто на профилу не пише ког је пола аутор? Мож' се деси да хотујемо са особама погрешног пола.

  6. E ja tek sad stigao tako da nisam u toku, ali čini mi se da nema liste autora koje pratim, a kod banovanih ne piše dokle im traje ban.

  7. Kaizene daj nam opcije da promjenimo spol pa da mozemo uci u zene

  8. 1. Можда сам превидео, али чини ми се да нема омиљених дефиниција и постера. Не видим их нигде на профилу.

    2. Линкови са "последњих коментара на дефиниције аутора" воде ка постерима, што обрисаним, што живим, што одабраним.

    Иначе, свиђа ми се. Откад сам на сајту, било је пар оваквих промена, свака ми је у почетку сметала, ово је прва која ми се допала на прву лопту.

  9. Nije loše, jedino je glupo što se ne vidi odnos pluseva i minusa...

  10. Мени се све свиђа, али на зеленој подлози, или бар плавој. Контам да ће се сво баговање исправити временом.

  11. Mrzi me da čitam sve komentare, možda ću se ponavljam. Boja šit, oslepeću, fazon naočare za sunce i to. Odabrane i popularne definicije, u čemu je razlika? Ubaci definiciju dana, nedelje ili tako nešto umesto toga. Obavezno ukinuti ime autora pre glasanja.

  12. Кад се иде на неког члана, десно где пише остале дефке аутора углавном су најстарије и прве дефке... Можда би требало ставити његове најпопуларније, најновије, или рандом изабране дефке...

  13. KaJzene ubaci i mod za uključivanje kamera i da to bude obavetno uključeno u sobi za Ženke. Koja prva pokaže dojčinu nek dobije doživotni klitoris!

  14. Хоћу да видим ауторе које ја пратим, пошто немам појма који су. То зна да зајебава ако хоћу некога да престанем да пратим.

  15. I gde su mi omiljene definicije?

  16. Jbt, kad uđo' na Vukajliju, konto sam da mi je puko fleš, i 5x sam refreshovo!

    Vrni te nam boje u Vukajliju, i drogu u heroin!!!

  17. 1. Можда сам превидео, али чини ми се да нема омиљених дефиниција и постера. Не видим их нигде на профилу.

  18. Kad klikneš na link koji vodi ka postu, otvori se vrljavo, na pola posta ili ispod njega, ovaj rad: http://vukajlija.com/forum/teme/37777-nova-verzija?strana=7#post_1764904

    EDIT: Da, bre, nema omiljenih defki.

  19. e da, oću i ja da gledam koga pratim

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.