Bog je neprirodan, kao homoseksualnost

  1. Ti koji ne žele djecu još nisu našli zadovoljavajuće partnere. To ti je to.

    Какво уско схватање. Ово је толика глупост да је то невероватно. То би значило дадецу желе само они који су нашли задовољавајуће партнере. Што је глупо. Нема то везе са тим. Једноставно тако је.

  2. Добро друго је ако је прикривени педер, онда и јесте био педер одувек. Али кажем ти, људи су то почели да раде из досаде и помодарства, бре ништа ново се није измислило, никакав напредак у музици, уметности генерално, геј лоби се рекламира као кул и модеран и идиоти крећу са тим. Не против своје воље, јер исту и не поседују, него чисто из тренда и досаде.

  3. Али кажем ти, људи су то почели да раде из досаде и помодарства, бре ништа ново се није измислило, никакав напредак у музици, уметности генерално, геј лоби се рекламира као кул и модеран и идиоти крећу са тим. Не против своје воље, јер исту и не поседују, него чисто из тренда и досаде.

    Одакле ти то да су кренули то да раде из досаде и помодарства? Ти не можеш да знаш ко је прикривени педер а ко није. А друга ствар, не можеш да забраниш хомосексуализам јер је то нешто што једноставно постоји, и не можеш да кажеш да је неприродно. То јест, није ништа мање природно него сам човек.

    Ајде да одемо на другу страну и да претпоставимо да је то болест. И да постоји лек за то. Да ли мислиш да је ок лечити људе који то не желе? Поготову ако им та "болест" ни на који начин не штети?

  4. Поготову ако им та "болест" ни на који начин не штети

    Reci to njihovom čmaru, osobito ako imaju šuljeve.

    Po tebi Reme niko nikad nikog nije uspeo da nagovori da postane peder, ako tako misliš opasno potcenjuješ moći ljudskog uma, manipulacije i samozavaravanja.
    Nagovarali su ljudi i sebe i druge na mnogo krpunije stvari, samo zastupaš mišljenje koje je trenutno prihvaćeno i popularno, sve i da sad neko čvrsto dokaže da je homoseksualnost zaraznija od kuge to ne bi ugledalo svetlost dana. Zašto? Zato jer smo tako u mogućnosti.

  5. Откуд знаш?

    Pa dobro Reme, jebem ga ja, da li bi želio imati dijete sa trebom koja izgleda k'o Skarlet Johanson i ima IQ od 180 ili debelom rošavom Cigankom produktom incestnog braka?

    Какво уско схватање. Ово је толика глупост да је то невероватно. То би значило дадецу желе само они који су нашли задовољавајуће партнере. Што је глупо. Нема то везе са тим. Једноставно тако је.

    Gdje ja kažem da samo oni koji su našli zadovoljavajuće partnere žele dijete? Ja kažem da su oni koji već imaju dijete našli zadovoljavajućeg partnera.

  6. Ајде да одемо на другу страну и да претпоставимо да је то болест. И да постоји лек за то. Да ли мислиш да је ок лечити људе који то не желе? Поготову ако им та "болест" ни на који начин не штети?

    Naravno da ih ne treba liječiti preko njihove volje, ali ih onda treba prestati promovisati i govoriti da to nije bolest.

  7. Deset strategija manipulacije ljudima Comski:
    Na osnovu rada jednog od najuticajnijih svjetskih intelektualaca, američkog lingviste Noama Chomskog, donosimo vam spisak od deset strategija manipulacije putem medija.

    8. Veličanje gluposti

    Javnost treba podsticati u prihvatanju prosječnosti. Potrebno je ubijediti ljude da je (in, u modi), poželjno biti glup, vulgaran i neuk. Istovremeno treba izazivati otpor prema kulturi i nauci.

    _________________________________________________
    Ево одакле, случајно пронађох ово... Нису моје речи наравно, али ко да јесу јер нисам довољно елоквентан да ти одговорим на питање..:/

    Не штети уопше иако спадају у високо ризичну групу заражени ХИВ-ом.

    Ај да завришимо. Ја генерално против педераша ниш немам, докле год ћуте и не промовишу се. Неко је рекао на тв-у како би сваком ко се изјасни као педер поклонио стан да може да се трпа у плинару измеђ 4 зида а на улици да буде нормалан и да не виче ''уа уа ја педер и само ме педер воли, уа уа неправда дајте нам нека права''. Што се мене тиче имају права да ћуте и не таласају, има таквих и од мене имају фул риспект.

  8. Ni ja ne mislim da je homoseksualnost prenosiva. To je genetski poremećaj i po rođenju si derpe, jbg taka tura.

  9. Po tebi Reme niko nikad nikog nije uspeo da nagovori da postane peder, ako tako misliš opasno potcenjuješ moći ljudskog uma, manipulacije i samozavaravanja.
    Nagovarali su ljudi i sebe i druge na mnogo krpunije stvari, samo zastupaš mišljenje koje je trenutno prihvaćeno i popularno, sve i da sad neko čvrsto dokaže da je homoseksualnost zaraznija od kuge to ne bi ugledalo svetlost dana. Zašto? Zato jer smo tako u mogućnosti.

    Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo u proteklih mesec dana.

  10. Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo u proteklih mesec dana.

    Ово је нешто најпичкастије што сам прочитао у задњих месец дана.

  11. Тема отворена само за богохуљење.

  12. Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo u proteklih mesec dana.

    Što bre Hrubi, daj mi dovoljno vremena i totalnu slobodu postupaka i ubediću te da si Napoleon. Ne izaziva ni marihuana fizičku zavisnost pa opet ima ljudi zavisnih od nje u svojoj glavi, a i od nekih drugih daleko manje narkotičnih stvari. Misle ljudi svašta, to im je posao.

    Najbolje bi bilo da ne shvatamo sve ovo preterano ozbiljno.

  13. Ne izaziva ni marihuana fizičku zavisnost pa opet ima ljudi zavisnih od nje u svojoj glavi, a i od nekih drugih daleko manje narkotičnih stvari. Misle ljudi svašta, to im je posao.

    Шта ти није јасно у ове две речи:

    Физичка зависност

    daj mi dovoljno vremena i totalnu slobodu postupaka i ubediću te da si Napoleon

    И какве ово везе има са два педера или лезбејке који се жвалаве на улици?

  14. Znači Reme ti ne priznaješ termin isključivo psihičke zavisnosti, e to je nešto novo, ne bi se svaki psihoanalitičar složio s tobom. Ja recimo kategorički tvrdim da je ljudski um u pizdu materinu moćna stvar, a istovremeno vrlo nežna i osetljiva ako znaš gde da bocneš i gde da uglaviš polugu.

    U vezi ovog dole, mislio sam da je jasno kako tvrdim da nije svaki učesnik parada ljubavi, poštovanja, tolerancije i jelte ponosa rođen kao peder. Čitava stvar mi je krajnje sumnjiva, čemu najednom tolika galama oko čitave stvari, jadni oni, što bi rekle komšije sa severozapada "ne mogu si pomoć" i tako to. Nisam neki teoretičar zavere al da smrdi - smrdi, i to ne samo na čupave čmarine.

  15. vezi ovog dole, mislio sam da je jasno kako tvrdim da nije svaki učesnik parada ljubavi, poštovanja, tolerancije i jelte ponosa rođen kao peder.

    Naravno. Ja sam sasvim strejt, a uvek sam planirao da idem na takvu manifestaciju, samo nikad nisam stigao, jebi ga. Tamo sam hteo da idem da bih se tukao protiv Obrazovaca, skinheda, radikala, navijača i tako tih fašista, jer rulja i fašisti su u toku istorije ubili ogroman broj ljudi i užasno mnogo zla naneli, a pederi i lezbejke pak nisu. Kad čovek malo razmisli, nije sasvim pravo da navijač sa dva grama mozga, ili skinhed koji je u životu pročitao samo jedan citat iz Majn kampfa i jedan iz neke Ljotićeve knjige, ili Obrazovac koji od obrazovanja ima šturo gostovanje na srpskim nacionalističkim forumima određuju šta je normalno i šta je moralno. Ili što reče jedan čovek:

    Они су перверзни. Они су неприродни. Они су неписмени. Они не употребљавају више од сто речи. Они су затуцани. Они живе од мржње. Они су пијани. Они се крећу у чопорима. Они су насилни. Они боду ножевима једни друге. Они се удруже једино против неког трећег. Њих десеторица нападају на једнога.

    ОНИ ТРЕБА ДА КАЖУ ШТА ЈЕ ПРИСТОЈНО? ОНИ ТРЕБА ДА ОДРЕЂУЈУ ШТА ЈЕ БОЛЕСНО А ШТА НОРМАЛНО? ОНИ ТРЕБА ДА БРАНЕ МОЈУ ЗЕМЉУ И МОЈ НАРОД? ОНИ ТРЕБА ДА ШТИТЕ МОЈУ ЦРКВУ И МОЈУ ВЕРУ?

    Да ли желите да вам дете једног дана постане хулиган и фашиста?

  16. Pa pogledaj valdemare ko ti priča da je to lepo i krasno paš da vidiš da ni oni nisu ništa bolji, možda su samo namirisaniji a navijači su štrokavi, znojavi i smrde na rakiju. Utisak u javnosti je ovih dana bitniji nego išta tako da jadnici ionako biju unapred izgubljenu bitku, nemoj previše da se zamaraš s njima.

  17. A aj sad ti meni reci crnigrujane, sta oni koji upravljaju medijima i svetom, ili stagod, dobijaju od pretvaranja ljudi u homoseksualce i stavljanja toga u mainstream? Zasto bi ih nagovarali?

  18. To je bar prosto ko prazan pasulj, de ćeš boljeg simbola jednakosti i slobode od njih. Kad ih pogledaš kako paradiraju obučeni ko papagaji i malo pa ne turaju jedni drugima nasred ulice ne možeš a da ne pomisliš: "Jebote, pa nama je sve dozvoljeno, blaguš nama dovijeka".

    Pogledaj i tu paradu kao događaj, mislim da je svakome jasno da je to sve moglo da se obavi mnogo tiše i skromnije. nije parada tu zbog njih, parada je tu zbog nas.

  19. paradiraju obučeni ko papagaji i malo pa ne turaju jedni drugima nasred ulice

    To nije homoseksualnost nego nesto skroz trece. Kad kazes homoseksualnost, ti su 2 normalne osobe koje samo zele isto sto i drugi, normalnu vezu, da mogu da setaju gradom a da ne se ne boje da ce ih neko prebiti, da ne ostanu bez posla samo zbog toga. Homoseksualnost znaci, privlaci te i zaljubljujes se u isti pol i to je to. A to da li su feminizirani papagaji, cisto sumnjam da je to vecina, nego je glasna i uocljiva manjina

  20. СВИ ВИ АТЕЈИСТИ И ОСТАЛЕ СЕКТЕ ШТО РАДИТЕ У СЛУЖБИ ОНЕ ЗМИЈЕ ОД САТАНЕ , ЧУВАЈТЕ СЕ МУЊЕ БОЖИЈЕЕ !!21

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.