Prijava

Хм, то је нужно зло, чим неко отвори тему у којој покреће причу како су хомићи нормални, аутоматски га означавају као Џимијевог дуплог. :) Иако је можда трол тема, интересантна је.

e grujane, si gledo room in rome? meni došlo da pređem u lezbejke kolko su mi one dve bile slatke! :P

Ne bih rekao. Filmovi s lezbejkama koje ja gledam su... malo, ehm...
...siromašniji radnjom.

A ja ću to da pogledam , evo preporuke koja nije upućena meni :)

Bog je prirodan kao heteroseksualnost.

Иако је можда трол тема, интересантна је.

Ne znam, Reme, brate. Reče Džimi u par navrata da je vlasina objasnio i da nema šta više da se diskutuje. Ko zna, možda nas zajebava al sve mislim da je ozbiljan.

reme, pa imamo već temu "gej je okej" gde se iznose za i protiv, čemu otvaranje nove? ja bih ovog valšinara sad banovala zbog spema foruma....

grujane, tako sam i mislila ;) šetlok, svideće ti se, garantujem ;)

чим неко отвори тему у којој покреће причу како су хомићи нормални, аутоматски га означавају као Џимијевог дуплог.

Е, ал' зар то није мало тужно, кад боље размислиш?
Систем вредности је такав да, чим се појави неко са здравим разумом, неко ко не мисли да је хомосексуализам болест коју треба лечити, одмах буде проглашен за мој дупли (јер сам ја из неког опскурног разлога овде проглашен за браниоца ''педера), јер се зна да се на овом сајту људи који нису хомофоби могу набројати на прсте једне руке. Да је неки нормалан систем вредности и да има мало више здравог разума међу форумџијама, Варлбислав не би био никаква сензација на овој теми, већ само један из гомиле. Овако штрчи, што је трагично.

nije Bog neprirodan, ne valja ti to...

to ko da kazes "majka je rodila dete, dete je musko, prema tome majka nije zensko"

Bog je stvorio prirodu, coveka, svet, dakle sve, dakle znaci prirodu brete..

a ako je On stvorio prirodu znaci da je On je prirodan...

И, шта је закључак хиљадите по реду теме која се свела на ''геј је ок?!''?

Што се кк поједини палите и дозвољавате да Васуљар пиша по вама као што су по њему у школском вецеу?

decko se zove valsinarB...

a ako je On stvorio prirodu znaci da je On je prirodan..

-

Samo zameniš netačnu reč "neprirodan" tačnom rečju "natprirodan", i voila, propade naslov posta, kao i smisao cele priče.

Ne kukaj Džimi leba ti nad sistemom vrednosti, ima i sistema de Pujo nalazi po ajpi adresi i besi za jajca. Pevaj bolje što si rođen sad i ovde pa ne tucaš kamen samo što si pročitao onu temu "i ja sam za Borisa".

Педерски је бранити педере.

Zbog tebe bih tucao kamen

Himna Golog otoka

da zivi drug Staljin i majcica Rusija

Kad za dvije iljade godina nisu razjasnili pitanja vezana za Boga, vala ga neće ni još toliko rešavat, a posebno ih neće izbistrit na sajt s posterima.

Iskulirajte čoveka ako vam planinari po udovima za razmnožavanje, ovako samo ispadate zaludniji od njega (da ne ulazim u to šta je ili nije Valsinarb).

Ne kukaj Džimi leba ti nad sistemom vrednosti, ima i sistema de Pujo nalazi po ajpi adresi i besi za jajca. Pevaj bolje što si rođen sad i ovde pa ne tucaš kamen samo što si pročitao onu temu "i ja sam za Borisa".

То је тачно, али ако си већ на неком нивоу, онда ваљда тежиш да идеш унапред, да достигнеш још виши ниво, а не да пичиш у рикверц. Је л' тако? Не занима ме што бих негде због теме о Тадићу туцао камен, такви системи нису мој проблем, нити сам ја крив што су такви. Мене занима ово сад и овде. Капираш шта хоћу да кажем?

Iskulirajte čoveka ako vam planinari po udovima za razmnožavanje, ovako samo ispadate zaludniji od njega (da ne ulazim u to šta je ili nije Valsinarb).

Mešja je napisao zaključak ove teme. Pošto se dalja diskusija nikako neće odnositi na ono o čemu se pisalo u prvom komentaru, već će sve ići u pravcu spemovanja/polu-napušavanja/klevetanja i tako tome sličnog, ja vas ne bih dalje zadržavao.

Do sledeće Velsinarbove teme (kada se bude vratio sa banjanja), imate teme o Tominoj pobedi i sličnim stvarima.

Али журка још није готова. Циклоне, партибрејкеру.

Sačekaj nedelju dana, ima da bude još luđe.
Da parafraziramo radikale:

Videćete svi kada se Vlastinarb vrati!!!!111

:-D