Prijava

Мање-више, сви серемо по форумима, ходницима и кафанама како нам је систем труо, како људи иду преко реда, ваћају лебац рукама, попови отимају паре јадним људима, лекари су стока корумпирана, пандури су насилни итд итд... Е, ово је тема на којој ћемо сви ми сератори да кажемо шта смо то урадили, а што је у супротности са оним што наводно заговарамо. Поклоните се и почните, одмах након мене.

1. Знам лекара у мом дому здравља. Увек идем преко реда. А кењам када ми се неко утрпа преко реда у Љермонтовој (тамо БеограЏани завршавају возачке и саобраћајне).
2. Прошле године сам дао пандуру 1.000 динара да ми не пише казну од 5.000 јер немам атест за плин.
3. Попу сам дао 500 динара што ми је дошао у кућу да освешта колач и жито, а задњи пут сам га видео за Божић. После сам кукао како нам је кров на цркви натруо и свештеници ништа не раде.
4. Разуме се да не јебем саобраћајне знакове кад год могу.

Купујем цедевиту. А после кукам што нам привреда пропада.

Исто сам једном дао пандуру 500 динара. После сам хтео да се вратим да му тражим да ми пише казну. Добро је да нисам.

pokusao sam da silujem retardirano dete

Kupio sam Ford Ka. Ubrzo je propala Zastava, ja sam kriv nekim delom za to.

Kupio sam džemper kod kineza. Sirogojno otpustilo radnika.

Pojeo sam big mek i veliki pomfrit u mekdonaldsu, u međuvremenu se zatvorio jedan leskovački roštilj u kraju a baba što prodaje krompir na pijaci je udarila kurcem o ledinu.

Ne pijem alkohol već 2 godine, zatvori se pivara "Vajfert", ja kriv.

Imam 10 Mb/s internet i WiFi ruter, nazvao mrežu "komsija ko te jebe".

Ispred kuće imam 2 parking mesta, parkiram se na oba.

kakve ste pičke neopevane...

au, ispovjedaonica! mjesto na kojem mogu bez dlake na jeziku da pljujem po svom huliganskom načinu života! Granjka, dobročinitelju, sveče, oče, mogu li sjesti sa tvoje desne strane?

evo baš danas sam počinio zločim prema svoj vegetaciji oko svoje kuće - zalio sam je dok je zvizgan najgore pržio, a to nikako nije u redu.

Пишао и пишам по ДС-у, дежурао за њих на изборима два пута. Ко им јебе матер, и даље су веће сисе од мене.

Imam 10 Mb/s internet i WiFi ruter, nazvao mrežu "komsija ko te jebe".

Takođe, samo se moja mreža zove "Imam šifru opaaaaaaaa"

Dežurao sam na izbornom mestu za pare... petnaest minuta, pa pobegao gajbi.

Imam 10 Mb/s internet i WiFi ruter, nazvao mrežu "komsija ko te jebe".

Hehe, moja se zove 'Besplatan internet, sifra ZSY'.

Pokosim travu ispred kuće, skupim na gomilu i zapalim pa gledam komšije kako se guše i kažem "Teram komarce".

Zimi očistim sneg. Ispred svog dvorišta.

Pijem koka kolu umesto helou sokova. Ukusnija.

preko veze sam upisan u srednju turisticku,iako mi je falilo skoro 30 bodova,dok su se ostali skoro svi jebali i trudili da dodju do tog smera,a mnogi ispusili za poen,dva

Širim svoj veš i komšinicin ispadne. Ne pokupim.

Puna dvajestrojka i neko mi kaže da zatvorim prozor zbog promaje. Ignorišem.

Vidim Granjka otvorio još jednu temu. Ispamujem u pičku materinu.

srednja turisticka skola na novom beogradu
direktor je ovaj http://trampanet.net/sts2012/wp-content/uploads/2012/10/direktor-govor.jpg i mnogo je korumpiran

Kako je Radijacija kreno, samo cekam kad ce meme izbaciti...

Кајтез, не секирај се за Ретардацију... http://www.nexusconsultancy.co.uk/wp-content/uploads//2013/03/trolls.jpg

Radijacija je standardni Scumbag Steve.

Da nijeste govna, danas bi Hrvatska bila dio Srbije i onda bi i nama u Crnoj Gori bilo kul jer bi mogli da jebemo Jelenu Rozgu bez pasoša.