Prijava

Bio jednom jedan dečak po imenu Rasni, i sve što je želeo jeste da provede novu godinu na vukajliji, sa drugarima. Ali nije mu se dalo jer ga je zli moderator banovao dva dana pre nove godine na 6 dana i tako mu uskratio novogodišnju želju.

Pozivam ono dobro u vukajlijašima, da ili Rasni ako ovo čita ili mu neko drugi otvori dupli nalog, da se napiše novogodišnja definicija i da to ostali izlajkuju dok rasni ne bude mogao da učestvuje na forumu i četu, kako bi dečak dobio svoju novogodišnju želju.

Treba da se skupi bar 60-70 nas, pošto će pederi da daju i minuse verovatno. Jeste teško, ali nije nemoguće, pa vredi probati da napravimo novogodišnje čudo.

Altenativa je da mu neko da dupli nalog. Ja bi dao, ali imam osetljive PVTove pa ne mogu.

Paninaro i ostali pederi stop!

da bi pokazao da smo stvarno humani, ko hoće može i za BLZ-a da otvori, ja ću lajkovati oba.

Evo ja cu darovati definiciju, samo neka se Rasni slozi. A nalog mora imati nesto "rasno" u sebi kako bi se Rasni osecao kao u svojoj kozi.

Ne podrzavam.
Edit: Moze lock?

Onda pali sa teme pyc

gde će ti duša ruse? zbog takvih kao ti umiru mačići

Ne odbanovati pre isteka.
MOD EDIT: Podrzavam!!!

Paninaro i ostali pederi stop!

Од кад то шес дана?
Одбанујте расног! Бар за нову годину.

umesto što tražite odban, uradite nešto. vama jedan klik, ali rasnom puno znači.

aj nek otvori neko nalog i napiše novogodišnju def, mrzi me, kao bi trebao da radim nešto ovde...

treba ga odbanovati u 20:00 pa mu vratiti ban odmah ujutro..BUDIMO HUMANI

Ево од мене на новогодишњу има плус одма. Само ми подајте линка у пвт.

Vama(Rasnom ) + od mene

evo, napravio sam i nalog i def. rasni može da mi se javi za šifru ako uspe definicija da se probije do foruma.

http://vukajlija.com/novogodisnja-zelja/712677

pu dušmani već dali minuse, dabogda im nestalo struje za novu godinu!

Evo ja ću mu darovati jedan dupli nalog. Ionako mi samo džabe leba jede. Samo ne znam kako da uručim podatke.

sačekaj do sutra, napraviće neko sranje, a moderatori naoštrili dugme za ban ovih dana ko da nisu praznici

ko je taj moderator bez duše što briše humanitarne definicije i zašto?

ма нека га дува расни, немој да га одбанујете ионако је болесник који кења по стриповима и качи говна на форум. нек цркне сам за нову годину без вукајлијеж

Едит: Да не буде да сам рекао да цркне у смислу умре мислио сам да цркне, као цркне од жеље за вукајлијом. Хвала, ћао позз