Prijava

Ja mislim da ipak treba da se bude protiv kladionice jer, razmislite malo, nisu te kladionice otvorene da se mi obogatimo nego ti vlasnici kladionica

Па нормално, ја сам против

Molio bih mod tim da se preimenuje tema u niko od vas nece biti u prilici da ceka 12k evra ili kako vec ide original.

Mng ljudi ima baš koji tripuju da mogu da "žive" od kladionice ili da im to bude dopunski prihod. "Podigo sam sprat na kući od kladže" smarači

Мени је свеједно. Нисам се кладио јако дуго, а и не планирам никад више.

Што се других тиче, који се кладе, нека се кладе, њихове су паре и нек раде са њима шта хоће.

Што се других тиче, који се кладе, нека се кладе, њихове су паре и нек раде са њима шта хоће.

Nekako ove reči uz tužne zvuke trube idu

Имам комшију који нема да једе шта у кући због кладионице, а опет се поред свега тога клади.

Protiv, mislim boli me kurac, svako se zabavlja na svoj nacin, ali mi je lakse shvatiti i pajdomana nego lika koji je navucen na kladionicu, ovaj prvi bar baca pare da mu bude fino prije nego sto propadne, ovaj drugi samo baca pare, jos se nervira, i na kraju opet propadne.

Ali opet, kao sto rekoh, svako se zabavlja na svoj nacin...

Pa to. Manjina se "zdravo" kladi, msm ono igra se sa svojim parama, njegova stvar.
Mnogo ljudi znam koji su u fazonu e pare mi fale al povadicu se na kladži ili koji ne rade nego cekaju da im prođe tiket za 15k da se namire. U kombinaciji sa Maxbetom na svakom ćošku baš je solidno sredstvo to za pacifikaciju masa postalo.
Interesantna je ta kladioničarska subkultura, mogo bi tu poduži esej da se napiše uz malo istraživanja.

Protiv. Jebo me pas ako ikad odigram opet

ZA, ali samo ako se igra pametno.

PROTIV, odakle narod da dobavlja hemijske ako se ukine?