Prijava

Vrbovan od strane Turaka da lobira za agendu nezavisnog Kosova.

Juče se ispostavilo da je perverznjak koji sa transseksualcima opšti.

To je taj vaš Kalina.

I pride sasvim prosečan košarkaš, kako on igra u feneru ja nezz

Poslusao sam jednom,serete ne mora biti trandza msm moguce je al moze biti riba sa onim glasom

Može biti riba sa kurcem

svakako zvuci totalno nezainteresovano hahah kako moze upasti u onakav drkajuci trans kad riba zvuci ko da cita s nekog papira sta da kaze, ko ivica dacic kad cita engleski

vučićev pulen lobira za Kosovo i drka na trandže i on i onaj polu mađar polu ustaša štefanek

БОМБАШЕВА ЖЕНА КУРВА ЈЕ СА ШТАЈГЕ

jebe Bulja zene na smenu, nema sta
https://www.facebook.com/people/Luka-Boljanovic/100001002399207

uzgred, 20-ak prijatelja koje Bulja ima na fejsbuku voli da dobija poruke u kojima se upozoravaju na buljine sklonosti ka seksu sa ovcama, na sklonosti da ih ogovara i tvrdi ja je jebo zenski deo pirjatelja i tako dalje... pa ko zeli, moze da im uputi poruke.

ps: jeff hardy

svakako zvuci totalno nezainteresovano hahah kako moze upasti u onakav drkajuci trans kad riba zvuci ko da cita s nekog papira sta da kaze, ko ivica dacic kad cita engleski

istina :/

Inace kurve neke sa tvitera se popalile, smatraju da je frajer, da ima veliki kurac, neke su cak i pisale neke tvitove u fazonu da se diraju dole dok gledaju taj video ili tako nesto jebem li ga. Prejezivo.

Dole, da. Po pičci ako sam skontao dobro.

i onda još pokušao da se izvadi pomoću najjadnije moguće fore kao "ko želi da čestita nek čestita hehe omaklo se pa šta sad, ja sam kul, prihvatam na svoj račun šalu eheh"
fuj
to je nekako za rukom pošlo onoj užegloj dari bubamari kad je stavila klip gde kitu dudla kako je napisala ono vežbalo se malo hehe pogrešno sam dugme pritisnulaž
sve retard do retarda

jel ima negde gde se vidi kalinina kita?

mada mi nerealno da ijedna za njega govori da je frajer, bukvalno ima samo visinu sve ostalo je :/

jos pogotovo ovaj video de drka je prilicno uznemirujuci nema nista sexi u njemu

Zar mu se ne vidi kita na tvitu gde drka?

nzm ja sam video snimak gde drka ali sa onom zvezdicom preko kite

seljoberu prestani sa tim zapovedanjem dosadan si