Prijava

Sportski pozdrav.

Mvp portal je obradovao ljubitelje fantazija pred ovo SP:
https://www.mvp.rs/mvp-fantasy

Ko hoce da igra dobrodosao je u nasu privatnu ligu:

naziv: Vukajlija
sifra: vukajlijafantasy

Imajte u vidu da ce serveri biti optereceni kao i svaki put kad masa nagrne, pa je preporucljivo da se timovi naprave sto pre.

Nemam živaca ali da vam preporučim jednu bagatelu od igrača koji će napraviti bum

Rui Hachimura, zahvalite mi kasnije

Ne zaletati se u prvoj fazi s Jokićem... od Amera Džo Heris se nameće kao cheap poenter. Satoranskog obavezno imati jer je sad tamo jedini koji igra košarku i naravno crni brat po sirtakiju hehe

Rui Hachimura japanski Janis sa boljim šutem

јесам ја прошле године био други или трећи у држави?

Dal je moguce da svake godine puste fantazi dan pre i da im svake godine zakucava ko lud pa mrs

Ovi i dalje ne pustaju ako ne puste za sat vremena necu ni da pravim tim

Dva sata sam potrošio da se registrujem, popunim svih 12 mesta i uđem u ligu. Toliko sporo radi. Nisam uopšte isprobavao bilo kakve kombinacije, to bi trajalo ujutru do 9, idem sa prvih 12 igrača koji sam izabrao.

I prošlih godina je zajebavalo, ali ovo sad je hardkor, kliknem i čekam 2-3 minuta... Baš šteta što ljudi rade uz pomoć štapa i kanapa, čak i ovako su skupili 600 ljudi koliko vidim.

Samo što ne znam da li ću imati strpljenja da pravim izmene između svakog kola, ako se nastavi ovako.

Ja nemam sta ni da cekam, odma ovo izbacuje Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

ја направио синоћ екипу, неће да ми учита да уватим скриншот, пробаћу да набројим

васа теле, делаведова, махмутоглу, мичел, јанис и танасис, марко тодоровић, боби, бејнс, хачимура

у изменама двојица неких најјефтинијих

Ja nisam uspeo, nepotpun mi je tim

Meni je na b92 radilo bez ikakvih problema. Imam bobu, vaseta, herisa, hachimuru, vačinskog printezisa itd

Jebe nam se za fantazi na b92 ok?

чуј игра фантази на U92

Pa zašto me niko nije obavestio da je to gay :(((

готово сад ће ти отпасти пиша

бобан ми се усро уста