Prijava

Nisam znao da je tako opasna ova kurava
Cime se ona inace bavi?

Kao ona je igracica tu su je zapazili valjda pre rijalitija kad je tresla guzicama
Jebiga treba neka nocna ptica koja se razume u materiju da nam isprica pricu iz tih krugova nema to po internetu.
Vidi se da joj nesto fali ali nisam znao da je zajeban igrac vise sam mislio da je bajkerka. Uzela pare na te snimke bez da je gace skinula ima neku svoju organizaciju za te neke zurke a kao bavi se i jutjubom, nema gde nije uzela pare. Svaka cast ovoj osobi na nosu za biznis. Ja zaradjujem leba tamo gde cene moj rad pa sam malo neupucen u ovaj sistem a vi koji ste ostali jebite se sa pink srbijom ja sam punk za vas.

samo teletabisi gledaju rijaliti

aj idi odmrzni godinu na medicini pls

jel ovo bilo u udarnom terminu

сад хтео ово да поставим. И ДЕ МО
парови, таман кад помислиш задруга доминира, парови поставе стандард!

- ставила га је у уста овога ми крста лоло

Ima li neka TL;DR varijanta Zadruge da se nađe za svaku nedelju, ono kao nedeljni pregled, onlajn?

bilo je pre za veliki brat nedeljni pregled

https://www.youtube.com/watch?v=J6waCYbL6CY

велико хвала друштвено ангажованом суграђанину који предано и ажурно исеца хајлајте.

https://www.youtube.com/watch?v=UbGUiGEg6jw

доста доста јака епизода хајлајта

иначе, зна ли неко зашто је тачно томовић изашао?

Miki Đurić fali ovde

било би занимљиво видети како би се владимир и мики побили.

tomovic je ubedljivo najveci zec i najgori moguci dupli standardi, prava je zenturaca

kao nesto satro zastitnik zena, kavaljer, a prebio sve i jednu zenu....vamo nesto kao cast obraz, a sve sa najtezim kurvetinama bio

vamo se zalece na lipog micu i neke pedercice od 60 kila glumi neku slinu, a prilicno se ukenjao ovog klinca mensura kad mu preti, onda se bas i ne zalece da brani svoj obraz i cast

najjace bi bilo da udje golubovic kristijan, kontam da bi ga zivotinja zguzvao ko tetrapak ako bi ovaj uopste smeo ista da mu odgovori

Klasična crnogorčina, slažem se da bi mu trebalo poslati Kikija da ga prevaspita malo i odvali od batina svaki put kad uzme da glumi džentlmena jer je najobičnija napaljena narcisoidna seljačina... Sa tim da nije ni Kiki baš neko k'o može da propoveda ponašanje al aj sad, za ovakve nalickane pederčiće k'o Tomović i ne treba bolje

broj cipela mi je veći od zbirnog iq-a svih na ovoj temi ne računajući mene