Prijava

rece trifors nekada davno da posle americkih izbora necemo ni cuti za koronu i da ce tramp biti reizabran...

Trifors ima pristup drugim dimenzijama, u nekoj od njih Tramp i jeste reizabran a korona je pobijeđena.

Možda je otišao tamo za stalno, nema ga dugo nešto

Patrijarh Irrinay qanonizovan od strane eparhije kalifornijsko-njumeksikanske, ceka se saglasnost Pecke patrijarsije

Kako li zivi pravoslavno svestenstvo u Americi. Svete li vodicu tamo pred slavu u Los Andjelesu. Koliko potrose goriva da dodju od paroha do paroha i koliko je svecenje vodice u USA. Moja procena da nije ispod 100 $

Daj neki pedofilski dokumentarac.

Ali kako mediji ne kapiraju da sto vise cenzurisu trampa sve vise potpaljuju qanon da su u pravu

Houltu imas o harvi vajnstajnu mini seriju sto je radio netflix, nije lose

ево мистер президент оће да помилује 100 људи тако јављају дојаве из дубоке мреже, међу њима је и асанЖ

Шта кажете браћо саборци има ли Дејан Лучић неке дојаве из дубоке државе

Има, вучић умире ускоро, пошто је посетио хиландар!

иха славиће се као српска нова и милов пад заједно

папа педофил нек пуши курац

Kad sam okačio svoj post https://vukajlija.com/forum/teme/73931-pocelo-je?strana=18#post_4049358 na temu o ratu nisam se šalio jbg. Javljam se nakon tačno mesec dana da vidim šta ste (i da li ste) naučili. Ja bogami jesam. Vojska Amerike sve vreme komunicira putem pozadinskih kanala, prvenstveno tvitera. Priznajem da me je sramota što sam ovoliko kasno u igrici provalio kako to "Budućnost potvrđuje prošlost" (Future proves past) i da nisu svi Q postovi namenjeni za tu godinu u kojoj su nastali. Iz tog razloga sam poranio celih godinu dana sa slavljem, ali sada vidim kristalno jasnu sliku svega. Jbg tu se valjda najbolje i vidi brilijantnost celog plana i operacija, ponajviše se dokazuje moć kvantnog kompjutera i njegova sposobnost da predviđa budućnost... Elem da ne dužim nadam se da ste uvideli šta se dešava u Washington DC - ju.
Nemojte samo biti ovaj lik:
- Tata šta si radio kad je počeo treći svetski rat?
- Pisao sam pusi kurac bergase na nekom saljivom sajtu i ismevao sam ljude koji su hteli da mi pomognu

FISA - START

DABDA - START

D ---> You are here

A

B

D

A

ponajviše se dokazuje moć kvantnog kompjutera i njegova sposobnost da predviđa budućnost

a?

Predvidjam da vam smrde noge u pm

za to ne da ne postoji tehnologija, nego ne postoji ni teorija.

jedino sto za sad kvantni racunari mogu da obave dobro je RSA dekripcija. i neke simulacije kvantnih fenomena, jer su sami bazirani na tome.

ovo prvo je opasna zajebancija. cela "privatnost" na internetu je bazirana na RSA-2048 enkripciji, a to se vrlo lako dekriptuje kvantnim racunarom od 4099 Qubita.
sreca pa najjaci "racunar" trenutno ima 27.

al da, to je konkretna opasnost. predvidjanje buducnosti je proseravanje.

procitaj malo, prava nauka je isto zanimljiva kao ta pseudo nauka, gde god da je citas.