Happy birthday, America

  1. Svim očevima nacije, srećan rođendan najjače zemlje na svetu
    youtube.com/watch?v=mpPDFDSa9Vg

  2. youtube.com/watch?v=ybnQcnWssWg

  3. Jesi gledo kako se predaje čas istorije pod Rushmorom a? #KeepingAmericaGreat

  4. youtube.com/watch?v=Olgn9sXNdl0

  5. youtube.com/watch?v=8OyRL48ADjQ

  6. youtube.com/watch?v=L7LsZZk62M0

  7. youtube.com/watch?v=wwB_Mrnwr_8

  8. youtube.com/watch?v=bEbPy5k4DfA

  9. Kako ne. Nadam se da će Dolan pobediti u novembru. American culture of hamburger and coca cola must survive
    youtube.com/watch?v=9gF2UySGZAU

  10. Tramp nije pokrenuo nijedan rat i kanda je zauzdao divljanje jenkija po svetu, tako da sve i da ništa ne uradi po pitanju obračuna sa dubokom državom, dovoljno je i to treba izuzetno ceniti i poštovati i podržavati čoveka

  11. Ajmo za Ameriku, Triforse. Al samo pod uslovom da si lep čovek i da znaš da se obučeš i da nisi naporan, moraš biti spreman na česte promene, da se ne plašiš izazova, nepoznatog, da si radoznao i naravno you have to dream big, dream american

  12. youtube.com/watch?v=xgkg2r289xw

  13. Olakšice za uvoz polovnjaka iz Amerike... Ja sam tipa 2011te razgledao oglase za lowridere... Dobro se setio Vučela da nismo tu da zagorčavamo ljudima život

  14. Ajmo za Ameriku, Triforse. Al samo pod uslovom da si lep čovek i da znaš da se obučeš i da nisi naporan, moraš biti spreman na česte promene, da se ne plašiš izazova, nepoznatog, da si radoznao i naravno you have to dream big, dream american

    Ništa od navedenog nisam, smrdim, neškolovan sam, ne znam se ni oprat i lažem. Odo u Albaniju kod braće svoje, nađi nekog drugog da budete ko Boni i Klajd sorry

  15. youtube.com/watch?v=UrJkzEJShG4

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.