Prijava

Imam 400 pseudonima. Jesam li psiho ili umetnik? Svakog dana, upoznajem neka nova lica. Jovicic postovi. Alkohol. Svrsavam po rendom ribama. Ne citam vesti. Gde me vodis, zivote
https://youtu.be/TLbHvSYLyfU

Dopisujem se sa nekom ribom sinoc, pita me ko si. Gledam, procenim, najisplativije mi je da se predstavim kao kptn halfrovasta pojavica. I krenem da bacam fore sa smetlista. I upali. I prodjem stomakom utrcim kroz cilj

Mislim da sam slucaj za psihijatriju. Najvise volim psiholoskinje koje su tek zavrsile faks. I naidju na moj slucaj. I neminovno se zaljube

I rekao sam joj... Pudlice. Pudlice moja. Na momenat sam utripovao da sam pudlica. Pa sam trazio drugu pudlicu za parenje. I setali smo kao dve pudle promenadom. I tad je naisao... Stratimir

Stratimir je bio jako dobar covek, u sustini. Rekao mi je tada, da nisam pudlica. I da ne bih trebao da jedem granule i psecu salamu. Shvatio sam da nisam bas normalan i da sam... Da sam pudlica. Av. Av av. Av

Podla pudla. Ujedao sam ruku koja me je hranila. Izdao sam drzavu za saku whiskas granula. Moj vlasnik je istina imao tolerancije. Bio sam osisan kao pudlica, pa mu je bilo zao da me tuce. Ziveo sam pasji zivot. Zivot jedne pudlice

Postao sam opsednut pudlama i pudlicama. Zeleo sam ribu sa zapeklim cmarom pored sebe. Sa slinama na ruci. Koja nije cula za papirnu maramicu. Za toalet papir. Kaznjavao sam sebe uzasom. Pudlicama. Jeo sam po dve pudle za rucak. Svako jutro sam setao pudlu. Gledao sam druge ljude, sa laznim pudlama. Njihove pudle ih nisu volele. Samo sam ja imao pravu, poslusnu pudlu, u koju sam ja uvek mogao da udjem, i da i sam postanem pudla. Cesto sam lajao. Na sve oko sebe. Bio sam mnogo vise od pudle. Bio sam... Pudlica

Izivljavao sam se nad slabijima. Nad slabijim pudlama. Jer sam i ja slabic. Nemam muda da udarim na jake. Obicna pudlica. Obicna laz

Majku vam jebem. U picku ja

LOL koliko je lud ovaj stratimir.