Prijava

Ili, praktičnije SAI.

Hoće li doći? Kada će doći? Treba li se bojati nje, poput Maska i Gejtsa koji misle da je to najveći problem čovečanstva u narednim decenijama? Ili smatrate da će nam doneti neverovatno blagostanje? Jedno je sigurno, to neće biti Terminator scenario, postoje solidno elegantnini načini za uništiti covečanstvo.

Kako skontati taj evolucioni singularitet kada stvoriš nešto pametnije od sebe, i to ne samo kvantitativno, da brže računa od tebe, to imamo i sada, nego kvalitativno, da stvara ideje koje tebi, ne samo da ne bi pale na pamet, nego nisi sposoban ni da ih razumeš.

Mene sto se tice ne.

A sto se tice nekog ko veruje da je nista eksplodiralo u velikom prasku i stvorilo nesto, pa se nesto ohladilo i iz kamena izrasla ameba koja se pretvorila u gustera, majmuna i na kraju u coveka svakako ima razloga za osnovanu sumnju.

Ajde batali i ti jbg nemoj silovati

Jel ti ozb nemas s kim da razgovaras batke koji ti je kurac

Била би корисна та САИ да реши љубавни трокут Киа-Слоба-Луна.

Ja bih voleo da ja resim taj trougao kratkom ali burnom vezom sa kiom

Ne be batke nego eto otvorio sam ono za vanzemaljce i tu dobio par linkova i ideja za koje nigde nisam čuo. To očekujem i sad. Te stvari me zanimaju jbg, a uzivo je malo silovanje pričati o tome

nece bog dati na nas brate moj, ko veruje bice spasen i od SAI-a i od sotone

Jesi video onog sto je kelt kacio sto igra sah? Zanimljivo je jako

Meni ne treba super inteligentni is robot, samo neki obican da ume da prepozna plod paradajza i da ume da ga ubere. Takvih bih uzeo 5 komada polivnih na pijaci u minhenu i zavrsio bih posao lagano

Kako ne, alfa ziro kara stokfiša uhapsi mu figure

Hocete pravog robota da vidite?

Je l' ide ova ruka sama onako vuče se po podu jezivo itd

Ne brt nego sam slikao samo kako mi je pruzio ruku da se pozdravimo

Ovo drugo je stomak

zašto bi se robot pozdravio s tobom?

Zato sto kao i svaki robot radi ono sto mu se kaze da uradi, nisi bas inteligentan reklo bi se?