Prijava

Govno se ne može ukloniti na drugačiji način nego hirurški.
Predlažem voting elektronski.

Da se skupi neka podrška za trajni za debilka, ulažem svoj nalog u voting na 1:2. njemu 1 glas meni vredi kao dva, kao opciju dajem ne vraćanje nazad ako to išta znači odnosno trajni na mom nalogu.

Iako nije po pravilima sajta da se napravi neki kolektivni ban ako postoji konsenzus oko toga, čisto maltretiranja radi da se najede govana koje je izasrao.

Sa druge strane to bi ga i inspirisalo jer bi postao žrtveno jare a malobrojni hejteri na sajtu bi odahnuli.

Nači neka varijanta da se skupi 30 glasova za stratu goju ili 15 za mene, ipak mora da bude neki ulog da ne bude kurvanjski.

Ja sam se založio.

Votujte ko da ide trajno, ovog morona se možda samo ovako rešite ako napravimo MOD DEAL TEAM

Dushan1001 broji glasove

Hiperventiliras od lose rakije

Ok, goja je glasao za sebe, ja isto glasam za goju

Strata za sada ima dva glasa.

Hajp master erisha pristize u pomoc

K A R I
A
R
I

Hahah izbacace te Carisxa ko lutkicu ti si provaljen do koske prevarice malena

Trajni ban za sve poremecene antivaksere i mrs na bitchute,4chan ili koju vec rupu interneta.

Sraces goji bobice kad te budem onesvestio analnom penetracijom

Pa gde si picko sad bas sam raspozolen za duel

glasam za trajni ban za karu

Btw erisha morash da skapiras da niko ne voli, ne slusa i ne uvazava ljude koje duboko i sustinski zabole kurac za bilo koga osim za sebe i pokusavaju da nametnu svoju volju jer su negde procitali da su born to be leaders. I da, napusis mi se kurca, da ne zaboravim.

Ko te ne zna, skupo bi te platio. Zato cu te uvek pocastiti kurcem kad god izmilis ovde

"ejdus ejdus ejdus"... pfff debilko.

Treba ispitati eruove veze i kontakte sa opozicijom, verujem da nase obavestajne sluzbe poseduju kapacitete za tako nesto

On najvise krije od svih, a pravi se mutav

Mozda i neke metodice zaplasivanja. Da upozna pravo lose ljude. Jos takav sklon paranoji, brzo ce poceti da vristi i prsnjava

Da se malo i tebi neko umesa u zivot