Prijava

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/60qdfm

Преко овога ће уђете ако већ нисте унутри. Иначе, самоиницијативно сам одлучио да ће се ово играти само у класик формату, због претеране заинтересованости.

гг вп гл

au brt koliko su lepo izgleda novi UI stranice juju

Ja sam nobina napravio sam nalog ali ne izlazi mi nikakva liga kad kliknem na l@kijev link, samo difolt sajt fantazija, nisam pri kompu doduše verovatno je to bolje odrađeno za pc nego za mob videću sutra ne sekirajte se.

Izlazi ti squad selection, mora bit, mada jest mutavo preko telefona

Ja vrv necu ucestovati, slabije prati nego pre, wish you guys a great fun

Notingem forest u PL priroda se obnavlja

Perisic stavljen da bude defender, price 5.5 !? Must buy

Може бити поклон Перишић по тој цени, али питање је колико ће играти јбг, Регилон, Сесењон и Дејвис (који је, додуше, само играо штопера код Контеа) ће му бити конкуренција тако да ће их, контам, вртити солидно тамо лево....

Ali ja njega ne vidim kao konkurenciju njima nego da ce zapravo igrati klasicnog wingera 6p za gol a vodi se kao defender

И то и клин шит и уме да асистира.... Ал' не игра Конте тако са крилима и бековима јбг већ оно његово са два винг бека и два она офанзивца иза шпица (Сон, Кулушевски, Ричарлисон, онај Жил што им је из Валенсије стигао пре, а моћи ће ту и Перишића исто убацивати, мо'ш њега убацити практично где год о'ш осим средњег/задњег везног и штопера).... Одличну дубину је исто Конте направио код њих, ал' исто га озбиљно размишљам ставити, једино то ме јебе, колико ће играти (исто као пре неколико сезона кад су вртили Дејвиса и Роуза)....

Da da kapiram sta oces da kazes, videcemo

Ocekuje dobar Totenhem, Konte obicnu u drugoj sezoni pokida

Ček šta kao zakasnio sam za prvo kolo a? Mora nekolko dana pre il kako? Ovaj squad što sam sastavio piše mi tek od Gameweek 2 računa.

Ne mogu više da se bakćem s tim, odustao od fentezi ove sezone

Fantasy, to sam mogao samo na faksu da pikam kad sam bio besposlen do kurca 9 od 12 mjeseci

Nek mi puši baš kurac fantazija, imao sam Zinchenka znao sam da će da pokida ukrainski pacov ono mi ne računa jer sam 'zakasnio'. Šukurac

76, довољно за 2. место вукајлија лиге подле првог кола
Убо Митрвића и капитена Аланда

Интересантнија је ова игра кад ти крене лепо, после неколико сезона опет пратим

Ја мислио вајлд кард да одрадим за ово коло, кад оно синоћ играли Брентфорд и Брајтон и курац, оде ми прво место вероватно....