Prijava

ПА ДЕ СУ ТИ ПАНДУРИ

Mucki provokatori napali nasu bazu

Ovi danci nisu promenili dizajn dresova od '92 reko bih

иф ит аин'т броке

а ту је и мајмунчина чеферин прати своје

Mora neko danas da osvetla obraz slovenskih nacija… pala je kocka da ipak budemo to mi srbi

кад погледаш штета што смо отишли на свецко у русију и у катара а за овај еуро ћемо видети
штета је и свецко 2010 ал тад смо имали најјачи тим врв у овом веку

Ovo mi nikad nece biti jasno. Imas oca koji je bukvalno gospodar Srbije, mozes da biras sta ces da radis u zivotu, da studiras na najprestiznijim fakultetima na svetu, da otvoris privatne firme, da jebes 2 starlete, 3 manekenke i 4 pevacice nedeljno... I ti, od stotina mogucnosti da na kvalitetan nacin provedes slobodno vreme i ostavis neki trag zbog pozicije u kojoj si, odaberes da sa gomilom narko dzibera tuces po ulici.
Ima li boljeg dokaza propalog roditeljstva.

ДА СТУДИРА НА НАЈПРЕСТИЖНИЈИМ ФАКУЛТЕТИМА ХАХАХАХАХАХХАХАХА
јебем ти какви ретарди обитавају на том редиту ајде баците нуклеарку више

Videh malopre, Skeletor je Kekalovic confirmed

Stoposto je mali on jer ga brane ko gej paradu, a iskreno ovo je blam erga omnes jer izgleda da postoji državni protokol za ispraćaj malog u ovakva vojevanja

Ajde ne primajte se sta bi ste sve radili da vam je vucela cale ovaj debilko je meca dobric

Pa za početak boleo bi me kurac da se mešam sa civilima ovako, ležao bih na nekom plovilu po pacifiku vazdan i samo rotirao sagovornice koje pokupim u obližnjoj luci

njaaah brzo to dosadi potrebno je krvi tu i tamo

real mali ima grafu od 5k sig mozete da pusite govno lolo

брате бахами сејшели мадагаскар уживао би на јахтама и на мору болео би ме курац да блејим у србији и да идем на текме пропале репке
АЛИ видите данило је паметница патриота неће он да напусти своје

A ne pajs to ti je limit čoveka, možeš da imaš meleone ali ako si sitna duša privlačiće te sitne strasti, u tom smislu pare ne menjaju mnogo u okviru jedne generacije, odn jednog pojedinca

ma ajde pa nema ckode limite pa da treba da se izivljava na brzinu ko da ce sutra crkne, polako

cim repka popusi ode on na:

брате бахами сејшели мадагаскар уживао би на јахтама и на мору болео би ме курац

real moras neki kalendar dogadjaja imas u lajfu a ne samo bleja

Samo jahta alkohol koks i kučkice, 3-4 dobra ortaka i tatabanja negde kod madagaskara
Danilo cipove