Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Cestitam komsije produzili ste agoniju

  2. Slovenci najuspešnija eksju nacija u fudbalu sa dva boda iz dva meča

    Živote, robijo

  3. To je taj genetski bazen suvog talenta

  4. ma videli bi oni da su se makedonci plasirali!

  5. pixi je sve dobro uradio al ne moze se od kojekvih gacinovica pita praviti

  6. Harikejn ga dade, tipa pobedi eng 2:0, 3:1, mi odigramo s dancima 0:0, 1:1, slovenija izgubi od eng i mi prođemo dalje, pa to je šou

  7. Vestergaard znaš li našeg Kierkegaarda ?

  8. овај скелетонов сценарио је тачан а боље да ми ипак добијемо :Д

  9. Dobro igraju Danci iskreno

  10. Iste im zastave skoro

    Danska crvena s bijelim krstom a Engleska bijela s crvenim krstom, bravo za mene

  11. ima ovi danci da nas ogule ko smole djonove u setnji

  12. невоља невоља ајде енглези масони розенкројцери нек реагују на полув да победи њихова држава

  13. Cela grupa mora da ide na pobedu u poslednjem kolu lol

  14. sad je lakse kad znamo da treba da se ide na pobedu

  15. а у курац сад мора играмо да победимо јбм ти

  16. нисмо реално заслужили да изгубимо од словеније а и од енглеске бар Х у обе то је тај индивидуални квалитет а тренер је катастрофа наравно види се да фали тренерска рука а ла хавијер клементе

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.