Podsmešljiva rečenica koja se izgovara kada se nekom desi nešto smešno ili kada uradi nešto glupo i onda na osnovu toga dobije indijansko ime koje ga prati taj dan, ili čak u nekim težim slučajevima nekoliko dana.
- E Džoni, jel imaš upaljač?
- Imam brate, evo ti.
kres, kres, kres, fuuuuuuuum
- Jedi bre govna, ovo nije upaljač, nego baklja. Što si ga nadrk'o na najjače seljaku, spalio sam obrve.
- Od danas si poznat kao indijanski poglavica Smrdljiva Obrva hehehehe
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Ludi Konj, Hromi Medved, Šuntavi Rakun...
hehehe, indijanski poglavica Usrana Patika :) +
Poremećeni Vrabac
Kurafte, dadoh minus po inerciji...
a neki ostaju doživotno...+
uf, kol'ko puta sam samo tako zalepio...opušteno
Neprcani Pacov Dvogodac.
To je baš retko. Mora da zasere do jaja da bi mu ostalo ceo život.
Indijanski poglavica numem dizvadim patkana.
lololo, brao DŽoni. Jas ovo talno radijo!
Poglavica veliki čmar i te fore oololollololo
tj kada bi bio indijanac zvao bi se... i onda u zavisnoti koji je retard u pitanju ide i nadimak
ja bi recim bijo poglavica VEliko Carogovno
Pa popodne smo drugaru dali indijanski nadimak Tihi Puvanjak jer je hteo da baci neki dinamit od petarde na Banjici a ono se to govno veliko kao štapin dinamita upuvalo lololololo
hahahahaha dobra! +