- a
Suuuudeeee miiiii zato što svoje volim, volim najviše-što sam braaanio moje najdraže!!!
- a
autor ja kad to tako ja odem na YT i slušam muziku, ono...ionako će glava da boli, nema potrebe ranije.

Iskreno, meni ne smeta Tompson zbog 'ustaštva', niti mi Baja smeta zbog svog 'četništva', već obojica zbog svog narodnjaštva, odnosno 'muzike za raju', kao uostalom i Balašević:)
u refrenu jedne pesme The Smiths-a se kaže "burn down the disco, hang the blessed DJ, because the music that they constantly play it says nothing to me about my life.."
čudo je da retko ko, ko se obrušava na narodnjake, a tu prvenstveno mislim na kosijanere, ne nastupa sa ovih pozicija
to je prava šteta- f
Baja je kralj za razliku tomsona budale i klasicne seljacine!!!!

ahaaaa, i deda mraz isto postoji..;) čekaj, zar to s voljenjem svog i mrženjem drugog naroda nije iz onog kada drve kako nije nacionalizam isto što i šovinizam?? otkud sad baja i tompson upadoše tu? ili je univerzalno objašnjenje za sve, kao koja je razlika između pite i bureka, pita voli svoj narod a burek mrzi druge narode...?
- f
Lik iz filma "Grlom u jagode', glumi ga Miki Manojlovic, inace je veliki zavodnik u filnu i smeker :D
- a
Jos da mi kazes ko je Miki i da idem da se razvodim pa da srecna sednem cekati.
diva grabovcevakuknjava na thompsona je patetična na nivou onih simboličnih sahranjivanja klintona '99.
tompson kida, a prema navedenima ne gaji ništa manje nežnosti nego mel gibson. ne mrze njega srbi što je ustaša, nego što oni nemaju jednog takvog (hibrida tife i alena).
FACEPALM!
DOUBLE FACEPALM!
Džizs Krajst, zašto ti sklopka nije izbacila u trenutku kada si kliknula na "pošalji"?
