Prijavi se i podrži autore glasanjem, komentarima i okušaj se u definisanju svakodnevnih izraza i pojmova.
Prijavom potvrđuješ slaganje sa uslovima korišćenja.
Ima i u Kruševcu kafana "Biblioteka" :) :) ++++++
Pa i jeste ukusniji....:) +
Bravo,sve je objasnjeno... :) DA mogu dao bi ti 2 plusa,jedan zbog definicije,druga zato sto si iz Krusevca :) ++++++++++++
Bas ovakva je situacija je kod moje kume...Cim se malo zacuje kapija, Beki (avlijaner) krece ka kapiji trcecim koracima... :))) +++++
Sve si objasnio. :)))) +
Slazem se sa ovim, ali mislim da je bolje da si napisao Dusko Dugusko. :) +
Baki,svidja mi se defka. Ja sam u Masinskoj, Mas. Teh. za Komp. Konstr. , i za veliko cudo imam 6 devojcica, i sve su dobre :)
Extra brate...:)
Brate dao bih ti i - i +, ali ja koristim magnete,i mogu ti reci da su veoma korisni,nosim mali magnet na lancicu od 7. razreda,znaci to je vec 5 godina...to je za -,a za + se slazem sa Oriflame-om i Avon-om,stvarno su ponekad mnogo napadni...Pozz :)
Ja sad u nedelju krecem na exkurziju,severni deo Italije...270 evrica...mislim da to nije mnogo...
?
-21
|
0 definicija
|
![]() |