Prijava

Ja sam za varijantu da se nađemo između 17 i 19h. A? A? A?

Ja u subotu imam rodjendan :)

ja sam iz Novog Sada, na primer.
i da, saznala sam da je roditeljski sastanak u petak :/

mislim da je najrealnije vreme prolece. ovako ce doci najvise 5 vukajlijasa, mozda samo neke novajlije koje su slucajno videle ovo na forumu, a potencijalan problem je i cena prevoza. mozda da se za sad samo beogradjani okupe, pa da nam prepricaju iskustva? :)

16h, Kališ. Pa ako bude manje od četvoro ljudi, popijemo po limenku i nazad kući. :D
@Kolach: Btw, kakve veze ima roditeljski u petak sa okupljanjem u subotu?

par losih ocena i nemogucnost grbavljenja para za voz/pivo/etc.

zasto bi ponovno okupljanje bilo problem? beogradjani mogu po beogradu da vrsljaju svakog meseca, zar ne? a i nije kao da se sajt i ova tema na forumu gase.

Skupite se vi,lako ćemo mi Beogradjani da svratimo. Uostalom vi smo dosta već i povezani,okrenuću par brojeva i eto nas 5,6 k'o iz pičke.
Ali naglasak na to da ću ja okrenuti par brojeva.

(njemu je malo da okrene jedan broj, on želi da okrene 5-6. uvek mora puno...)

Nego vi što ćete da dolazite imate li sise? 5,6 recimo... bi bilo mera. :)

A da bude okupljanje u Novom Sadu? A? A? A?

Jimmy, ti si iz NS-a? O.o

da, stvarno! sto ne bi bilo okupljanje u ns!? zasto sve mora u bg?

manji je grad, lakse se za snaci, manje vremena ce se izgubiti na organizaciju...

i ja sam od sada zvanicno ZA okupljanje! :-)

primam obavezu na kolacica da sve sredi i doceka, a ja cu da pijem pivo... :p

Ja predlažem Surdulicu ili Bosilegrad...To je svima isto daleko! :-P

Slažem se sa Kurdom. Takva organizacija odgovara samo Vojvođanima.
Da li ste razmišljali o ljudima sa juga, kojima bi bilo potrebno nekih 6 sati puovanja? Ja lično ne predlažem ništa, jer neću doći.

psiXoo, zar ovo nije malo sebicno od tebe? ti se slazes sa beogradom zato sto trebas samo da izadjes iz kuce i da se prosetas. jeste bg najbolje resenje, a mogli bi da uklopimo okupljanje u neki drugi vazan dogadjaj u beogradu... ili da se za sad samo vi okupite, a jednog dana i vojvodjani.

dogovarajte se, BG-djani :)

ja bih radije malo otišao van bg-a.
iskreno i van ns-a.
malo road tripa nikad nije na odmet.

@Kolach: Nisam iz NS, ali bih mogao da prošetam, imam ortake tamo.
@Kurd: Gde ti pade na pamet Surdulica? Živeo sam tamo, jbt! :D Može i tamo, super mestašce, opuštencija. :)
@Surovi: Road tripčina je super ideja. Fazon je da se baš ode tamo odakle nije niko, a da je ipak bliže centralnoj Srbiji, da svi mogu da doputuju za par sati.

psiho, nemoj da si negativan. ne zelim da se takav stav razvije i u drugim vukajlijasima.

a ideja za road trip mi se svidja, mnogo :)
gde bi voleli bi da odemo?

Ripanj, Mladenovac?

http://www.srbijamap.com/mapa_flash.php?grad=scg

Ma 'ajmo svi kod Kurda na gajbu :D

Može i Ripanj i Mladenovac. Nikad nisam bio, samo samo prolazio.
A može i kod Kurda, ak' dobro organizuje.

Može,bez zezanja,može.Imam kuću,nemam tatu(od 1995),a mama ne živi ovde...:-)))
A sad mi i prestala sezona u fabrici.Pića ima ko na sajmu alkohola,ima veliki TV,ima dobra muzika(jaka u W),ima i tako to...