Prijava

Pa lepo što postoji tema, da ne otvaram zbog tog jadnog saopštenja :) Ne mogu bez kafe, sve najgore o njoj...

Popijem u proseku 2-3 kafe mesečno, nekad i po nekoliko meseci ne ispijem niti jednu kafu. Ne umem da je spremam, ukućani neće da mi naprave i tako. Svejedno, kofein nadoknadim na drugi način.

Najčešće oko 3-4, ponekad kad mnogo radim i do 10-ak komada. Male šoljice, slatka kafa i tako.

Uf! Pešes i više...ne valja, znam.

3-4 ali od 2dl, bez šećera, sa mlekom. Nekad i više...

1-3 plafon, smrtne gordane.

http://coffeemarket.com.au/wp-content/uploads/2011/12/espresso-coffee.jpg
ovih 1-2, nekad 3 dnevno i isto toliko turskih kući
ma kako mi naiđe, nekad i ne popijem ništa

stvarno se trudim da smanjim na jednu...
imao sam periode kad sam pio 3-4 i bio sam stalno nervozan i napet kad radim sa ljudima.
vec sa dve pocinju da me nerviraju budale popodne.

tako da, kad programiram, ili pravim neku elektroniku, mogu da proguram 2-3. ako treba da tupim i da se ubedjujem sa nekim, i jedna je mnogo.

kuci samo vikendom pijem.

eto, otvorio sam dusu.

Nije mi jasno kako neko može da pije kafu sa šećerom? Meni je kafa samo ako je čemer. Još kad vidim da neko stuče 100g šećera u kratki eKspreso, to mi je kao skrnavljenje umetnosti.

0-1
Pijem kakao mnogo cesce...

imamo ovu masinu na poso
http://www.coffeexclusive.co.uk/page/files/jura_xs90ot.jpg

pravi jake kafe u tri lepe...

Oko 3, uglavnom turske, s malo šećera.
Pre pio filter kafu, pa batalio. Takođe katkad kupim onu instant, u teglici.
Vol'o bih imati ovu makinu što kod celta ima...

šta koga boli kurac koliko ko kafa pije? i marcipan, kakve su ovo nekropostovske tedencije, aman ženo!

šta koga boli kurac koliko ko kafa pije? i marcipan, kakve su ovo nekropostovske tedencije, aman ženo!

Kafokoličarske :)
Sve same smrtne gordane! Ne valja, ali kako stati tome na put, postoji li izlaz? :) Povećala sam ih zbog odustanka od jednog drugog poroka, sada da ostavim kafu zbog... Mora da truje dovoljno, trovanje je neophodan uslov! Ali ne bih da je Koka Kola baš...

imao sam periode kad sam pio 3-4 i bio sam stalno nervozan i napet kad radim sa ljudima.

Da, ali imam utisak da sam i bez njih napeta. Možda dve pre podne i posle jednu malu...

Дрмнем бар 4 на дан. Турска горка јашта мори

Ниједну брате, кафу попијем кад ме зовне неко. Код куће нити себи кувам нити нудим друге.

Da, ali imam utisak da sam i bez njih napeta. Možda dve pre podne i posle jednu malu...

nema sanse... nakon dve kafe ponekad ocu glavu dotkinem ponekome.
bez kafe, zevam i boli me krac sta kenja.

a posto je prilikom dijaloga najveci adut strpljenje, generalni bol u kurcu, i ne menjanje stava, vise mi prija kad se drugi nerviraju a ne ja :)

Bez kafe mi treba u proseku 2-3 sata da se probudim.
Pijem jaču tursku, bez šećera, ujutru i popodne. Ponekad espreso u kafiću, čisto da presečem.
Ne smatram da kafa ima negativne efekte. Ako se pije umereno, čak je i dobra.

Pijem kafe ko Turčin, jebo me pas.