Prijava

Kurcu 'fala da i ja otvorim neku temu. E, ovako, ođe pišite sve glupe izjave kojima ste prisustvovali, ali bez bisera sa televizora i radija.

"...I tako, taj čovek je lega' uveče da spava, i sutra se probudio mrtav...". - moj drug o jednom čoveku koji je bolova' od neke bolesti.

- "Oprosti momak, da nema na ovaj kompjuter program Word?" - pita jedna đevojka momka što mijenja gazdu u internet kafe.
- "Word? Nema... A je li to onaj program za skidanje muzike?".

- "Ko je najbolji pjevač za tebe?" - pitam ja moga mlađeg komšiju.
- "Eminem!" - odgovara ka' iz topa...

31. decembar 2007 godine, nekoliko sati uoči Nove godine. Dolazimo na željezničku stanicu ja i moj drug. Ja prilazim šalteru.
- "Dobro veče, dvije karte do Bara."
- "Karte su besplatne noćas..." - odgovara mi šalterka.
- "Pa dobro, daj mi dvije karte do Bara..." - odgovaram ja.
- "Besplatne su karte noćas momak." - odgovara ona malo visočijim tonom.
- "Pa dobro, daj mi dvije karte onda." - uporan ja.
Uto neki čovek iza šaltera maše mi i smijući mi govori:"Besplatne su karte, besplatne su karte noćas!". Uto me drug poče vuć' za jaknu napolje i crkavajući od smijeha mi veli:"Ne trebaju ti karte, besplatna je vožnja noćas budalo!"
- "Aaa..." - odgovaram ja shvatajući glupost što učinjeh.

- "Mele, zvaću te neđe da mi instaliraš Facebook na kompjuter." - veli mi drug.
- "'Oću, 'oću..." - odgovaram smijući se.

- "Zna li neko šta su bili polisi?" - pita profesorka.
Drug iz odeljenja diže dva prsta, ona mu govori:"'Ajde...", on odgovara:"Polisi su novine!". Svi u razred se smiju. "Polis" su inače novine koje iz Podgorice.

- "You with your fourteen ears..." - izgovara moj drug misleći "years" umjesto "ears" dok je priča' s mojom rođakom iz Amerike.

- "Izvolite." - govorim mušteriji koja mi je prišla tezgi.
- "Da te pitam, da nemate možda onaj toalet papir što se pere pa se ponovo koristi?" - pita me on.
- "Nemamo..." - odgovaram buljeći u njega.

Molim te mi reci da se šališ sa ovim postovima...O_o

Ne šalim se bez tebe... Evo ih još.
Moj stric, koji je umro prije nekoliko godina, puno je pio i jedan dan gadno se napije i krene biciklom kući. Usput je neđe pao u kanal i sjeba' biciklo totalno. Sutradan se budi i veli sinu:"Elvise, što si uradio ovo s biciklom!?"

A ovaj događaj mnogi pripisuju Šabu Đukiću, bokseru sa Zabjela iz Podgorice, a zapravo je to napravio moj gorepomenuti stric. Vozio on motor (opet p'jan), udari u autobus, diže se sa zemlje, ulazi u autobus i pita:"Ima li povrijeđenih?".

A ovo je napravio gorepomenuti Šabo Đukić. Pošto je bio malo slabovid, kad je jednom iša' ulicom, neki momci što su ga poznavali reču mu:"Pazi Šabo, žica!" a on ka' da preskače žicu odgovara:"Vidio sam je ja!". Žice naravno, nije bilo...

I opet Šabo, samo ne znam je li ovo on napravio ili je to urbana legenda. Kad se vozio avionom po prvi put, uđe u pilotovu kabinu i veli mu:"Majstore, ol' mi dat' da ga opičim ovom pravinom?".

Kad sam bio manji, pitam ti ja oca:"A što mi ne kupimo mečku (Mercedes ako ko ne kapira)?".
- "A što će nam, da nas juri oko kuće?".
Naravno, šalio se.

dok sam bila trudna,krenem u prodavnicu da kupim hleb,vareniku itd.,kad me srece jedan klinac iz komsiluka koji me nije video duze vreme i pita:
>Sto ti je stomak tako porastao?
>Tu je jedna mala beba.-kazem ja,kad on mrtav hladan pita:
>Pa sto si je progutala,jadna?
Inace klinac ima cetiri ili pet godina,ne vise.

Mogao si i da otvoris folder na svom kompjuteru i napises sam sebi sve ovo... :D

Jeb' ga sad, mislio sam da će bit' zanimljivo. Nismo mineri pa da imamo pravo na samo jednu grešku...

Evo jednog ,cula sam ,pouzdano istinito i naravno smijesno.Biserno.
RAZGOVARAJU novopecena crnogorka i srpkinja,
Srpkinja pita crnogorku,Dje si to krenula moja,nidje ja nemam prevoz.
U druge moja nema frke prijebacit ce te moj Vukasin,Sto zboris moja ?
Nista moja pricm tvojim crnogorskim,no vidji oli...

Umro jednome momku iz Podgorice otac, i dolazi njegov drug i veli mu "Učestvujem u žalosti", a ovaj mu odgovara "Važno je učestvovat'".