Prijava

Као играч сам после пропуштеног доброг дела сезоне због повреде директно донео свом клубу трофеј ФА купа.
Као тренер истог тог клуба сам добио шансу поново на сред сезоне и освојио сам исти тај трофеј.

Ко сам ја?

Kris Kolman ili kako se već zove?

Јесте, ја сам Ди Матео. Дао сам гол у финалу ФА купа, па освојио у кратком периоду на клупи. Ај даље.

Kao igrač-menadžer osvojio sam predzadnji kup pobednika kupova. Ko sam ja?

Dobar ti je ovaj način postavke pitanja.

Ђанлукави Вијали?

Постигао сам безброј важних голова за клубове у више земаља и репрезентацију, био један од најцењенијих нападача на свету. Ипак, највише се поносим тиме што никада за скоро 20 година каријере нисам зарадио нити један картон, ни жути ни црвени.

Ко сам ја?

raća petrović lolo

Хаахахах, хтео сам ја ово питање да поставим. Линекер.

Не сам ниједан од тих. Играо сам у два страна клуба. Један од тих је Барселона.

:) Јесте Линекер. Ајд сад постави.

Што је за Лејкерсе Џек Никлсон, то је за КК Црвена звезда...

Иначе на два питања нисмо добили одговор, а занима ме. Онај што су га повукли за дрес (то је Труће, твоје питање) и ваљда Шекино са првим играчем који је освојио награду за најбољег асистента лиге.

Prvi igrač koji je dao 2000 pojena je Jardli, prvi koji je osvojio tu nagradu je Kalverli.

Иначе, одговор на моје питање је Јап Стам. Ваљда се још неко сећа '98 и успореног снимка и док Југовић пада Милојко Пантић изговара чувено: "Да, да, господине Стам, ухватили сте за дрес нашег репрезентативца".

Јесте. Долазио је и кад смо били у тоталном курцу и кад није било ни хиљаду навијача.

Који је био одговор на оно твоје питање?

Допуна: Сад видим да си написао.

šta se bre ovde dešava lolo