Prijava

Не сери да сам погодио! Знам да је пре неколико година добио црвени, пре неки дан су писали да иде у пензију.

Енд нау фор самтинг комплитли диферент!

Који познати кошаркаш је рођен у овом живописном градићу?
http://pixdaus.com/files/items/pics/4/89/114489_a3829e2120810cac4afb4744e1016492_large.jpg

a jebo si mu kevu, ja sam morao da guglam da bih uopšte skontao koji je grad. pretero si :D

Spanulis, Dijamantidis, Papanikolau, Antentakoumpo ?

Дијамантидис. Иначе сјајан градић у сред језера. Свратио сам тамо једном иако сам после тога путовао кући десет сати дуже.

А хтео сам нешто да помогнем кад кренете да гађате, капирам да је тешко овако на прву лопту.

Ja nalupo koje znam pa ubo

kastorija, tj. kostur po srpski

Касторија. Може да се наврати са ауто-пута ако идеш на Крф или Лефкаду, а могао би и да се направи неки излет ако си колима на неком од македонских језера.

Па ти постављаш

Ајде ако нећеш ти, који НБА кошаркаш је релативно скоро изјавио да су гс отели Ванземаљци? Игра на позицији плеја, учествовао је и на Ол Стару барем једном..

Rodjen u Baru, ovaj sjajni košarkaš djelio je svlačionicu sa kremom svjetske kosarke, a sada i evropske. Poznat je po svojim političkim uvjerenjima i protivljenjima pojedinim ljudima u vrhu vlasti, u vremenima razdvajanja SCG. Ko je taj nikogović ?

Саша Павловић?

ЕДИТ: јеби се, бржи за колико ми је требало да откуцам и име. :)

Чаша Павловић, црногорски Скоти Пипен :Д

Ja sam Bulatovic prvo otkucao, pa izbrisao, tako da sam pobediJo u brzom kucanju trojki...

Ај сад постављај кад си тако брз!

Ено поставио сам ја горе једно,Шека се нећкао ко млада