Prijava

To da,sve sto je bilo u vezi sa Lundgrenom u filmu je bilo deciji i naivno...i jos se na kraju vratio i pomirili su se.
Ali kao sto si rekao,ko je reziser ovo je odlicno :)

Zapravo, film nije loše urađen. Vredi pogledati.

Mada, jako nerealan. Doduše, šta očekivati kada su uspeli da stave "face" na jednu gomilu?

Zaboga, pa nijednog aktera filma nije uspeo da zaobiđe "vic" vezan za Titanik (zašto taj i taj nije glumio u Titaniku?).

Није лоше, забавило ме. Очекивао сам мало више претварања људи у паштету, ал добро...

meni je film prejak, ima bas dobrih fora i prepucavanja, svaka cast slaju.

Gledao sam ga juce ,pomalo sam razocaran , ocekivaosam vise.Ali respect za legende , posebno za Arnolda , Silvestera i Mikija...

Слај се захваљује на лепим речима и поздравља вас све, сад смо се чули.

http://www.slyitalian.com/Foto/everton_stallone.jpg

Meni se dopao, ono, zabavan film. A i odrastao sam uz tu ekipu.

Od kojih (svežih) filmova je bolji?
Od dve poslednje Andjine krljačine, od Iron Man 2, od Ramba 4, od T 4...
malo li je?

ocajan film,najveca glupost koju sam gledao u poslednjih godinu dana..

Film je legendaran, smijao sam se dugo i kvalitetno, razgovori su nenormalno tupi :)
Kao sto vec rekoste od koga je odlican je :)

u drugom delu ce da naleti ekipa sa zan klodom, sigalom i jos 5,6 tepača, i pokačiće se oko krofni, i onda će slaj i drugari da im se naj. keve, a onda ce ovi prvi da pozovu chaka norisa u pomoć, a ovi drugi veslija, onda će da bude veliko tepanje, pa ako ne probude brus lija iz groba, ništa nisu uradili...

Да нису прозивали Арнолда не би ми био толико драг :Д

Него, онај плавушан је почео да прича слично ко Арнолд... ШКК? :Д

Само ти очекуј... Ко је још видео нешто добро када очекује много? Ја ништа нисам очекивао од овог филма, па ме је баш лепо разонодио и подестио на детињсво и оне старе филмове које сам дизао у небо као клинац.

Preskocicu. Samo da dodam da mi nije jasno sta ce ostali u filmu kad je Stalone mogao i sam da pobije sve.

Мени се филм стварно допао. Допала ми се и она глумица Сандра. :))
Нисмо очекивали драму већ акцију и то смо и добили. Изаћиће сада и други део за годину дана па ћемо да видимо шта има тада... :Д
Овде пиши и глумци који ће глумети, а биће сигурно и пар гостију. :)
Нервира ме само зато што су нас исхејтовали у једном делу, али добро!
http://www.imdb.com/title/tt1764651/

čekaj, u prvom delu niko od tih baja ne umire? (čim glume u drugom) neću ni da gledam to sranje onda.

Их па није баљда то разлог да не гледаш? :)

Surovi, Dolf je postao "zao", mislio sam da će njega ubiti ali su ga poštedeli i oprostili mu tako da se vratio u ekipu.

Али кад упадне Ван Дам у другом делу и разјебе све!