Prijava

Šta si u'adio?!?!?!?!?!?!
Brate ...Ide do crkve neki dan ako si vernik.AKo nisi .brate...ne znam.pokaj se zbog sebe.iskreno zbog sebe. U jbte.
x

Ponekad lajkujem neke autore, narocito nove, da im krene. Sta ces, meko srce.

Takodje, kad vidim da je neko zestok retard, odem mu/joj na definicije i posteno ih ocenim. Cinjenica da je neko retard umnogome odredjuje to kakve definicije pise, pa otuda su to uglavnom minusi.

Dok sam na cetu, trudim se da ga odrzavam zabavnim i ugodnim. Vrlo sam sklon napusavanju mediokriteta na cetu, ali samo ukoliko su agresivni ili preterano dosadni. Mogu dosta da trpim, ali kad procenim da je bilo dosta, ispratim ih sa sajta efikasnije od bilo kakvog bana.

I najstrasnija tajna - sva tri musketara, osim zajednickog, imaju i individualne fejsbuk profile. Ima se, moze se.

A što svi kažu "jednom članu, određenom moderatoru, onom tamo malom"? Recite lepo imenom, nema potrebe da se stidite.

Evo ja sam Murbiju i Einsteinu stalno cepao minuse. Doduše, nisam im išao na profil(osim kad Murbi stavi novu sliku pa da se malo kidam), nego onako kad naletim, posle se ispostavi da su njihove. Što valjda dokazuje da nisam zao, nego da su im definicije sranje. Ne kajem se, što bih.

Moj jedini greh iz mladosti je što kad pričam sa nekim članovima i kažem im da ću da idem da spavam, nabasam na neku ovakvu temu i ostanem još 15 minuta. To sam i sad uradio. Baš sam zloća. A sad odoh da spavam... možda.

Е, да, заборавих, Севасту стално цепам минусе на дефиниције (мада има свега пар добрих) зато што су шит. И не кајем се због тога. Његове дефиниције су врло усиљен покушај да се звучи паметно и продуховљено, отприлике нешто као песме ЕКВ-а, с том разлоком што су ЕКВ-овци нешто направили у животу.

Pih, jes' ti greh, lupao minuse Sevastu?! Ja Sevastu namerno ne citam definicije, jer toliko pati da ga citaju i da se loze na njegove blazirane gluposti.

И то што кажеш. :)

Не тако давно,нацепао сам минусе Вирусу15,јер ми је лик опасно угрожавао здравље ганглија.

Јеси сигуран да му се ниси ПЛУСЕВА нацепао? Јесте да није за зиношење у јавност, али је он код тебе други на листи аутора којима си дао највише плусева. :))

Verovatno mu je pre toga bio prvi na listi, onda ljubav pukla, i tako...

Ја сам стекао аверзију према члановима који користе ијекавицу, поготово ако је у комбинацији са ћирилицом (Славк0 је изузетак, мада ме је и он у почетку гадно иритирао). Ипак, нисам им лупао минусе, осим на лоше дефиниције. На добре сам избегавао да дам плус.

Е, још нешто морам да признам. Константно ''заборављам'' да одбанујем неке људе које сам бановао, јер ми лично иду на пимпек, те не могу да их гледам. :)

Е, да, с друге стране, двапут сам одбановао пре времена ауторе који су ми готивни, а неки други мод их је бановао.

Џими
Имао сам дуплак са којег сам му се нацепао минуса. Ал јебага,заборавио сам шифру.

Е, још нешто морам да признам. Константно ''заборављам'' да одбанујем неке људе које сам бановао, јер ми лично иду на пимпек, те не могу да их гледам. :)

Isto. :)

Takođe, mnogo volim da imam nejednake aršine i da nacional-verske fanatike "nagrađujem" dužim trajanjem bana nego ostale autore. Iskreno, voleo bih da nema nijednog na sajtu, al' koga bih onda banjavao. :)

Svaki dan idem na "najomiljenije definicije danas" i obrišem nekoliko. Onda sačekam da se autori požale, pa se izlogujem, jer ne želim da im odgovaram. :)

Svaki dan idem na "najomiljenije definicije danas" i obrišem nekoliko. Onda sačekam da se autori požale, pa se izlogujem, jer ne želim da im odgovaram. :)

Owo je pobedilo.

Moj greh je što wolim duplo v.

U, bre, ovi moderatori ispadoše najgori. :)

Јебига, Блеки, хтео сам да ти мазнем фору, али се изјаловила. Прочитам најомиљенију данас, цепнем минус, јер су ми се смучиле дефке о дизању курца, хоћу да је бриснем, кад оно - Целт дефинисао. :))

smucile se definicije o dizanju kurca coveku koji ih je proslavio :P

smucile se definicije o dizanju kurca coveku koji ih je proslavio :P

Има ту истине. Али мало само. :)))

Ko o čemu, modowi o kurcu. :D

Не тако давно,нацепао сам минусе Вирусу15,јер ми је лик опасно угрожавао здравље ганглија.

Takođe. Ali u moju odbranu, pročitao sam te definicije.