Prijava

obrto tikete parama od kirije. dakle bonusi

e da i bonusi kod ovih naših kladža su sramni, 500-1000 dinara haha ma daj, ako ste već bonus fetišisti registrujte se na neku stranu kuću, tamo ćete (uglavnom, u nekim kladionicama ne važi bonus za srbsku sirotinju, npr. bet365) imati najmanje, u bukvalno najgorem slučaju £50 bonusa. Na depozit, razume se.

Dok skidam novu epizodu premoćne i pregotivne serije The Night Of i slušam kako bratić Future probija Zaytovenovu matricu kao ortaci rok za vraćanje keša, bacam lagan pogled na moj jaki tiket koji izgleda ovako:

Smyczek - Monteiro 1
Donaldson - Groth 1s10+
Demoliner/Garcia Lopez - Kamke/Lajovic, Kamke/Lajovic +1,5 sets
Opelka - Eubanks 21,5+

na skromnih 1000 dinara dobitak sasvim zadovoljavajućih 4515 dinara

I get that cash forever, ever
I blow that money forever, ever
Ride in that coupe forever, ever
Hang out the brain forever, ever
Fuck all the fame forever, ever
I get them racks forever, ever
I get them racks forever, ever
I rob them racks forever, ever
Maison Margiela forever, ever
I'm in designer forever, ever
I'm in designer forever, ever
Hell yeah forever, ever
I sell them birds forever, ever
I rep the hood forever, ever
I rep the city forever, ever

https://www.youtube.com/watch?v=taJrS8SzcXU

Šta ovaj mumla brate?

e brate ima logoreju od 7. godine jebiga, ja navikao

Thilmo, ova idalje radi :) ako želiš da obnoviš gradivo, a ti navrati... u čarnojevićevoj :)

Ti si iz Niša fejs?

Nećeš jebati somino.

Црни Апоел

pricao mi neki lik za sistem koji igra.nesto na brzinu mi ispricao,pa nisam bas siguran da li sam dobro skapirao.prica kaze sledece:
odigra se prvo gg,drugo gg za isto tekmu.sistem je u pitanju.trebalo bi ovako da pise ppgg,dpgg.to je jedna tekma.takvih 5 tekmi.e,sad,bitno je da udje jedna od te dve kombinacije .da li ce biti gg prvo ili gg drugo.ili najbolje da udju oba poluvremena gg.tako za svih 5 tekmi.lik ulacuje 150-200 kinti.kada bi se npr.pogodile tekme gg prvo,svih 5,a nijedna drigo,onda je nekih 1000 dindzi dobitak.e,sad kada bi se pogodilo 5 tekmi gg u jednom poluvremnu i npr 2-3 gg u drugom,kinta je dobrana.10ne hiljada dinara.sve u svemu,mora se minimum pogoditi jedna od gg kombinacija za sve tekme.pa posle je sve dodatak.

jedan noćni tiket da upotpuni ovu laidback atmosferu

Fritz - Smith / Fritz -5,5
Monteiro/Nishioka - Eubanks/Kennedy 2

na okruglih 840 dinara uloga dobitak sasvim dovoljnih 4712 dinara

https://www.youtube.com/watch?v=5UQy4B7gFwE

Idemo jebi Mozzarta

MOĆNI EUBANKS I KENNEDY o kojima pričam ceo dan.

Elem, ovaj poklon što sam postavio prekjuče za dobre ljude sa vukajlije koji vole uzimati novac bez ikakve muke i ikakvog rada je prošao lagano, nadam se da je neko normalan ispratio, (a ne kao seljačina kolfild ofarbana u fejk bibliofila i nihilistu koji me je oterao u kurac) jer su sutradan oborili granicu na 17.5.

Dzankee
Evo jednog poklona za moje internet drugare sa vukajlije, u pitanju je

Smith - Fritz 19,5 minus @1.65 Mozzart

trpajte pare na ovo dok ne obore granicu, meč se igra u utorak

pre 2 dana

Jutros naletim na nekog lika mrtav pijan u 8 ujutru, zakrvavljenih očiju. I poče da me davi nešto.

Onda mi pokazao sta planira da igra, ja sliko da odigram, ko zna mozda budalu ukebja, al nisam stigao.

Srbija 1
Bogdan 14.5+
Bogut 7.5+
Marković 2.5 as+

Радуљица -
Милс -
Недовић -
Богут +