Prijava

Дакле, кад смо већ отварали гомилу тема за фудбал, ајде да отворимо и за баскет, требало би да смо и даље земља кошарке.

Управо се игра први наш меч на СП против Анголи, 25+ поена предности је за нас на полувремену. Играмо са десет играча, с обзиром на то да Теодосић не игра прве две, а Крстић прве три утакмице.

Па, оплетите...

Za košarku imam znatno veća očekivanja... Za fudbal sam znao da ćemo da puknemo, dok sada imam više vere. :)

Možda kao i u fudbalu, pobjedimo Njemce, a izgubimo od Australije...

IsZaboravila sam bude poslije možda, a prije kao. :)

Једва некако победисмо Анголу, 94-44.

Ovo je komedija, definitivno. i još bandža za kraj. :)

Лагано, ово је за наше био само лакши тренинг. Сутра очекујем бар 20 разлике против Шваба.

Како им је крнуо тројку Рашић, охохо!

Па где гуљавом Тепићу дајете да завршава утакмицу...

Ijaooo majku im ziljavuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Utakmica za srčku, mater mu. Nedostaje mi Bodiroga, i Rakočević... Eh... Al' dobro, očekivalo se da će biti tesno sa Nemcima. Igrali smo loše. I nikad, ali nikad neću shvatiti koj' moj Veličković statira u reprezentaciji.

Дефинитивно није играч за финиш. Сећам се да је још у партизану пар мечева продао својом себичношћу и трапавошћу.

Da je bilo samo par, pa i nekako. Nije igrac za velika dela, jos jednom dokazao.

ne znam gde drugde da se obratim moderatorima, ovde cu ih zamoliti za uslugu.

prvo> pobrisite mi one definicije sto sam stavio da se brisu...

drugo>banujte mi ovaj nalog(gremlin) kao i ove duple koje imam(stavite vredjanje drugog clana za sve profile, mogao sam da vredjam ali nisam hteo)>
http://vukajlija.com/recnik/autori/25192
http://vukajlija.com/recnik/autori/23904

otisao sam...

toliko...

Ја сам данас преспавао све живо: и ватерполо, и кошарку, и фудбал (Звезду). Можда је боље што се то десило.

Фаворити за освајање:
1. САД,
2. Шпанија,
3. Србија, Словенија, Бразил, Грчка, Турска,
4. Француска, Аргентина, Литванија, Русија...

Контам да Шпанци рано испадају, типујем да Французи могу нешто из сенке, Бразилци ће бити изненађење, Турска није лоша + домаћин, Словенија бар до 8 најбољих. Амери ако не испадну у 1/8, освајају титулу, осим ако их ми не сјебемо. Србија 1, 3 или испада у групама.

Ваљда погодим нешто.

Не можемо да испаднемо у групи, осигурали смо пласман у осмину финала, тј. осигурали смо 4. место у групи. Додуше, било би добро да победимо и преостале две утакмице (или бар једну), с обзиром на то да се укрштамо са групом Д где су Шпанци, Французи, Литванци, Канада, Либан и Нови Зеланд. Ако освојимо групу, ишли би на четвртог из те групе; ако би изгубили ове две, онда би вероватно на Литванце, а они су добри.

Калкулације на страну, ја мислим да можемо далеко јел стварно играмо добро. Видећемо додуше како ћемо да се покажемо против ових најјачих екипа.

Па је л' можемо да испаднемо у тој другој групи?

Нема друге групе. 4 групе по 6 екипе, 4 иду даље из сваке у осмину финала.