Prijava

DOBAR, LOS, ZAO!(taralalala la la laaaa taralalala la la laaaaaaa taralalala la la laaaaaaaaaaa....)Kad porastem bicu Kengur, Zikina dinastija, Men of Honor, Alien vs Predator 1 i 2(i 3 ako postoji), Predator svi delovi(posebno 1. jer je tu schwarzenegger i ono cuveno: WHOO AREE YOUUUUUU :) ),Rambo svi delovi, i, naravno svi sa Batom Zivojinovic, kao i Chuch Norrisom :) i mnooooooooooooogi drugi

Ovo nije običan tinejdžerski film
Phone both
...

New Jersey Trilogy by Kevin Smith

1.Clerks (1994)
2.Mallrats (1995)
3.Chasing Amy (1997)

solidna zajebancija od filmova

DON'T COME KNOCKING,DER HIMMEL UBER BERLIN...ma sve od Wim Wenders-a,covek je genije !!!

Kum, Sleepers, Djavolski Advokat

Sweeney Todd, Das U Boot :)

Sneč,definitivno.
Ljudi,Bred Pit glumi cigana!!!

Nisu to cigani... To su neki njihovi posebni nomadi.

Gledao sam The Incredible Hulk sinoć, prvi dio mi je bolji. Gledao sam dosta filmova, ali ću nekom drugom prilikom napisat' za koje smatram da su dobri.

Pogledah sinoć Trainspotting, dobar film i još jedan dobar (zapravo više) razloga zašto se ne treba fiksat'.

Diary Of The Dead od Džordža Romera. Film o zombijima, ne može te uplašit', nije loš a nije ni dobar.

Shine, Requiem for a dream, Dracula (G. Oldman), Sleepers, In the Name of the Father, Michael Collins, The Wind that Shakes the Barley, Magdalene's Sisters, Dancer in the Dark, Leon the Professional, Le fabuleux destin d'Amelie Poulain, My Left Foot, Trois couleurs: bleu, La reine Margot, Malena, Romeo is Bleeding, Of Mice and Men, Savior, How Harry became a Tree, Equilibrium, Perfume, The Pianist, American History X, Great Expectations, Dolls, Irreversible, Boondock Saints, Memoirs of a Geisha, Tu, The Illusionist, Immortal Beloved, There will be Blood, Love in the Time of Cholera, Bloody Sunday, The Piano

Uh, Grad izgubljene dece je zakon... Gotje je pravio kostime za ceo film, bas kao i za Peti element.
Meni je najjaci francuski film ujedno i moj omiljeni film - Beti Blu.

Dead & Breakfast - Američka verzija engleske horor komedije Shaun Of Dead. "What!? No, I ain't possesed!"

Joshua - horor. Nije nešto, ali sam se razmišlja' da l' da upalim svetlo u sobu dok sam ga gledao.

Pulp fiction, Kill Bill, Underground, Zivot je cudo, Variola vera, Davitelj protiv davitelja, Terminator 2, Ko to tamo peva, Maratonci, Kad budem mrtav i beo, Vrane, Kengur, Bubasinter.

Film ,, Kuca nade'' ,mislim da se tako zove
ZASTO??? Veoma sam siguran da ga niko nije gledao od vas, a DA neko jeste nek mi kaze oce li opet da bude!!!
Film sam gledao pre neku godinu (MOZDA 2 ili 3), i tada je taj film duboko ostao urezan u moju glavu, film govori o decaku kome je majka u bolnici a otac je otisao da radi na 15 dana, a njega posle nemaaa, otac mu je rekao da svaki dan ima 3 obroka kod njegovog prijatelja u restoranu, ali taj prijatelj biva otpusten i mali ga ispusava. odvajaju ga od brata koji ide kod tetke jer nemaju cime da ga hrane, posle se on snalazi, laze,.......i tako dalje da vas ne smaram

Vule, bolje što si nam reka', film zvuči ka' čisto sranje. Fala ti!

cudno...kako to da tebi procitani post ispusta tvuke, hocu i ja to..