Prijava

Ma ZycloN se po običaju svadja sam sa sobom. :)

Zyclon se po običaju svađa s onima koji se ponašaju djetinjasto.

Takođe. Samo što sam ja razmišljala: šta ako je cijeli ovaj svijet samo san nekog diva (jebiga, dječja perspektiva), pa svi nestanemo kad se on probudi...

Uh, Lula, što je tebi bilo do jaja... :)))))

Takođe. Samo što sam ja razmišljala: šta ako je cijeli ovaj svijet samo san nekog diva (jebiga, dječja perspektiva), pa svi nestanemo kad se on probudi...

Haha, ne seri? :)
I ja sam, jebote! :)

Dobro, Zyc, iskuliraj malo. Mnogo si strog.

Ja počeo sinoć da gledam, pa zasp'o. Jebi ga...

Isti slučaj i to se već ponavlja nekoliko puta, ali ne što je film dosadan, nego što su horizontala i toplo divne stvari.

Uh, Lula, što je tebi bilo do jaja... :)))))

I sad mi je tako. Al samo vikendom, jebiga. :))

I taj smajli koji si stavila je samo znak najobičnijeg licemerja.

Zy, to se zove pederski smajli. :)

Ccc, Zyclon, pa ja stadoh na tvoju stranu, a ti tako...

tako tako zyc i ja te ne volim bas nesto al treba tako

ja se slazem sa sanjicom. Zyclon mnogo kenjas. Za onaj moj post od pre nekoliko strana,ako si normalan shvatices sta sam hteo da kazem,ako si glup onda jbg. Mozda se nisam lepo izrazio,ali poenta moze da se shvati, svi ti filmovi "stvarnost nije stvarnost vec iluzija/san i ostala govna" su po meni glupi. Kakav bre san nekog diva,kakve gluposti,stvarnost je ono sto se desava oko nas i to je to

treba temu preimenovati u "svi mi kojima se svideo Inception", da ne bi bilo vise ljudi koji naamerno kontriraju, jer je nemoguce da se nekome ovaj film nije svideo i da nikada nije razmisljao na temu da je ceo svet jedan veliki san velikog diva

Stefane, ne budi bezobrazan i nekulturan. Sad vec vredjas.
I kaze se po mom misljenju. I okej je da ne volis takve filmove, ali definitivno ga nisi shvatio, to se moze zakljuciti iz tvog prethodnog posta.

Kako da ne shvati, kad deluje baš onako bistro?

Evo je leksi, biće zanimljivo.

Kakav bre san nekog diva,kakve gluposti,stvarnost je ono sto se desava oko nas i to je to

Ej, bre! Neki od nas su imali traumatično djetinjstvo! Poštuj naše poremećaje!

Lolissimo!

Ali, ali... Ali san diva!

Ode stefan da se oladi na tri dana. Mašite mu :)

E Mune, Peki zaboravio da odbanuje Burzuma.
(banovao ga noćas da se otrezni)

Štaš, Gamby, nije bilo lako, samo to mogu da ti kažem... Još uvijek tiho pričam da ga ne probudim. I mrzim glasnu muziku, naročito one električne gitare, opasne su, opasne su!