Prijava

Pazi, malo je današnjih evropskih naroda imalo nacionalnu državu u to vreme. Englezi, Nemci, Francuzi, Španci, Italijani... Faktički, u to vreme nije postojalo ime naroda Nemci, Italijani, Englezi, Španci. A Srbi su došli na ove prostore u 7. valjda veku pod imenom Srbi, i još pre toga istoričari pišu o imenu tog plemena koje ima svoje vladare gore na severu. Nismo baš narod najstariji, ali imamo bar neku starinu.

Imamo Starinu Novaka :)

Ma ja vama da kažem, sve je to propaganda i neistina. Srbi su nebeski narod, mi ratove ne gubimo, aj uzdravlje
Ja sam čuo da su Srbi najstariji narod i da su šarmirali mlađane amebe na Balkanu prije no što je bilo govora o kakvim drugim narodima.

Jeste, pa niste znali da su Adam i Eva bili Srbi?
A Adam i Steva bili Danci.
Takodje, nikada nismo bili vazali Turcima, ne, Stefan se ponudio da sluzi Bajazitu, a Bajazit prihvatio iz straha da ne nadrka Stefana, pa da ovaj napravi picvajz.

Imamo Starinu Novaka :)

I Starog Vujadina!

E volim kad nisam jedina budala, pa se sito nasmejem, fala vam ljudi što vas ima :))
Međutim imamo i one Starac Milija i Starac Raško, naši najpoznatiji đedovi

Neoborivi dokaz da smo narod najstariji! A đe su starine drugim narodima?

pomrli, a naši još žive, a crknite Mongoli :)

Onda kaže da bi Tvrtko, da je Srbija bila toliko slaba, krenuo na nju

А да ли је објаснио да је Твртко носио (између осталог) титулу краља Србије, те су сви обласни господари фактички били под његовом командом. Не видим разлог зашто би нападао самог себе. Мада, чудни су путеви људски.

Ja sam čuo da su Srbi najstariji narod i da su šarmirali mlađane amebe na Balkanu prije no što je bilo govora o kakvim drugim narodima.

Је л' ти то рекао Јован Деретић?

ovi naši još žive kroz pesme, sad ih spremam za ispit :)

Је л' ти то рекао Јован Деретић?

Jok, reko mi Stari Jug Bogdan lično.

Jok, reko mi Stari Jug Bogdan lično.

иначе мој добри друг из партије

Stara komunjara.

Е и тај Богдан је био зајебан, а и она његова деца. И његов син Бошко који се вије као тица ластавица и разгони Турке на буљуке :)

хех, мене у основној због (како се то сад модерно каже) "израза очију" другови прозвали Срђа Злопоглеђа

И његов син Бошко који се вије као тица ластавица и разгони Турке на буљуке :)

Pjana budala.

Stara komunjara.

није комуњара, он је социјалиста

није комуњара, он је социјалиста

'oces da kazes da je Svedjanin?
NA KOLAC SA BARABOM!!!

Отуд иде Срђа Злопоглеђа, држи киту везану за леђа, ево и мало усменог фолклора :)

није комуњара, он је социјалиста

Ma neka kajla jeste.