Prijava

Ova tema je napravljena za one koji ne znaju koliki im je IQ, a i napravljena je čisto onako, iz dosade.

And now what? Imaš neku formulu ili svako sebe da hvali?

ЈХа сам Идиоптл.

Znači, nema hvaljenja samog sebe, samo iskreno koliko mislite da ste inteligentni. To sam zaboravio da spomenem. Hvala što si me podsetila, natnat! :)

Ja stvarno ne znam kolika mi je ta famozna ''cifra''...
Ali evo da ispoštujem temu:
Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućih događaja, zaista nisam imao. Ovo je u stvari najvažniji detalj jer apsolutno nisam očekivao. Zvuči fantastično ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena. Ova fascinirajuća tvrdnja terala me je, da nakon ovog divnog iskustva, shvativši do čije mere sam stao, shvatio da sve ono što volim najviše moram žrtvovati i svakako to divno osećanje još uvek živi u meni...
(znam da me nećete svi razumeti, u potpunosti, ipak... nismo svi na istom nivou inteligencije, zar ne?)

Ahahahahahaaa,Medicuse,da se slučajno ne prezivaš Asanović i da nisi neka miss? :))))

Sasvim dovoljno da mislim za sebe, izvan "roja"... Dovoljno receno.

Просечно сам интелигентна, али имам развијену свест и интуицију.

Ja sam glup ka kurac, ali uskoro idem na operaciju inteligencije, tako da ono, zavidite mi.

Не знам колико сам интелигентан, а и ако јесам, не поносим се тиме, јер ми то, поред добрих ствари, неријетко доноси и додатне проблеме и бриге у животу. Да не дужим, најбоље о мојој интелигенцији је рекла моја баба, пратећи моје понашање кад сам био трогодишњак:“Ово дијете је превише паметно за своје године. Није ту нешто у реду“. И била је у праву, покој јој души.

Voleo bih da sam mnogo, mnogo gluplji.. Bio bih srećniji pretpostavljam.

ovaj sajt je izgleda okupljalište velikih umova....

e da, i ja sam glup ko kurac! i gluplji možda.

Ja ne znam koliko sam inteligentan ali sam ko fol slucajno video rezultate testova i opa IQ 136. (prosecnog coveka je 90 do 115) buhaahhhahah buahaha aaajiojo udavihh se. Mozes biti i bog otac kad ovde sve seljaci po strankama i glup covek je ustvari pametan. Kao sto je jedan politicar rekao ' Samo se kod nas smeju inteligentnom coveku'. I jos nesto. Glup je suprotno pametnom a ne inteligentnom. Bitna razlika. Pamet se stvara a sa inteligencijom se radja. Inteligencija je sposobnost da sam nesto zakljucis bez icije pomoci. A svako moze nastrebati knjigu. E tu ti treba pamet. Na primer, svako zna nekog baksuza koji je puno postigao u zivotu a ne zna jaje ispeci. E taj je pametan ali je zato neinteligentan. Za te ljude ja kazem da bi prvi otegnuli papke u slucaju neke katastrofe. Ma covek nesposoban za zivot.

Ја сам недовољно интелигентан.

izinjavam se
neinteligentan sam ko kurac!

Ja ne znam koliko sam inteligentan ali sam ko fol slucajno video rezultate testova i opa IQ 136.

Јао, ја сам недавно из зезанције радио неки тест интелигенције и кад сам видео 140 хтео сам да пукнем од смеха. Шатро, неки озбиљни интернет тес, а оно срање.

Прави и меродавни тестови интелигенције се плаћају и далеко су тежи.

meni mama kaze da sam jako pametan

U srednjoj radila to profesorica iz psihologije a ko fol nije htela da pokaze a kad sam bio kod nje na seansama (onaj je bila i skolski psihijatar) video papire kad je izasla u wc. Jebiga, bio sam nemiran decko ... hiperaktivan i to.

Јао, ја сам недавно из зезанције радио неки тест интелигенције и кад сам видео 140 хтео сам да пукнем од смеха. Шатро, неки озбиљни интернет тес, а оно срање.

Прави и меродавни тестови интелигенције се плаћају и далеко су тежи.

Тачно тако, радио сам неке такве из досаде. Пошто сам био кул са једним психологом. Жена је тотално ок и никада не прича бројке. Тако да немам појма па ли сам био негативан на тим тестовима, или сам не дај ти боже позитиван.

Углавном, вербална интелигенција ми је чис просек (тад сам први пут чуо за тако нешто), математичко-логичка прилично изнад, док је просторна "запањујуће добра" како је она рекла.

У суштини не знам речник, знам да сабирам и да вртим коцку за двојицу...