Prijava

Okej. Ne znam da li ću naći nekog ko bi uplatio stvarno ozbiljnu količinu novca, ali mi je bilo palo na pamet da objavite broj računa da bi veći broj ljudi mogao da pomogne i sa sitnim donacijama.

Ја нешто немам пуно познанстава међу утицајним и богатим људима, тачније, немам уопште, тако да ту не могу да помогнем.

У сваком случају, слажем се са Тетка Дрол, објави овде јавно број рачуна школе, сигуран сам да ће доста Вукајлијаша уплатити колико ко има. И 200 кинти је нека помоћ кад се накупи 100 људи, а верујем да би многи платили и више. Ево, и ја ћу да уплатим, пошто у тебе имам поверења и верујем да ћеш имати увид у то како твоја школа троши та средства (као што немамо увид у то како општине троше средства).

Upravo sam se čula sa direktorkom povodom ovoga što je Tetka Drol naveo u poslednjem postu, pa sam je pitala da li originalni račun škole može da se iskoristi za tu stvar. Čekamo da nam se jave iz Trezora povodom ukidanja provizije. U svakom slučaju, sutra ujutru ću moći ovde da objavim broj računa, pa ako neko hoće, može, blablabla.

Ево, и ја ћу да уплатим, пошто у тебе имам поверења и верујем да ћеш имати увид у то како твоја школа троши та средства

Džimi, ovo je još jedan od razloga što sam obazriva po pitanju svega ovoga, pa se nisam zaletela da ostavljam broj. Veruj mi, nije mi do toga da od studentarije i omladine tražim novac za bilo šta što nije provereno. S obzirom da sam direktno uključena u ove poslove, mogu da kažem da je za sada sve regularno, a ako nanjušim bilo kakvu malverzaciju, prva ću da skočim. Ako moja reč bilo šta znači na nekom sajtu, al' dobro.

I hvala što pokazujete dobru volju, pošto smo ovih dana i sa tim u deficitu.

Jericho:naravno da nije vaznije od svega toga,samo sam pokusao da nadjem neku svetlu tacku u celom tom mraku.

Insolent:Od kada predajes u Vitanovcu,ja sam tu zavrsio osnovnu,2003????

Ne volim da izbegavam odgovore, pa ću ti reći - od 2007. Ali nije mi svejedno kad me identifikuju na nekom sajtu, ovde sam i došla da se sklonim od "poznanika" :-)

Ok izvini,ionako nemam pojma ko sada predaje,meni je srpski predavala Srbijanka,matematiku Sveto smrad dok nije postao direktor onda geografiju Cili vili,istoriju Jasenka,zatim fiziku Grozda dok nije dosao onaj mladji sto nije bas normalan,tehnicko . . . ne mogu da se setim a to mi bila razredna posle Grozde. :D

Dragi Vukajlijaši, evo podataka koje ste tražili:

Račun škole: 840-1625760-08
Svrha uplate: Pomoć za saniranje posledica zemljotresa
Primalac: OŠ "Vitanovac", 36206 Vitanovac, Kraljevo
PIB (nije potreban, al' ajde): 101071959

Tim nastavnika vam se unapred zahvaljuje.

Palo mi je na pamet, moguce je da je strasno glupa ideja, da svi sa sajta uplacujemo iskljucivo na ovaj racun, i to sa svrhom uplate: Vukajlija - pomoc za saniranje...

Tako bi mogli da napravimo siru akciju i lakse motivisemo neverne Tome da uplate pomoc. Pa da vidimo koliko je zapravo duplih naloga, i koliko je ljudi koji se busaju u grudi velikosrpstvom, hriscanstvom i drugim idejama zapravo spremno da nesto i ucini za druge.
Tako bismo postavili neki zajednicki cilj, i svi bismo tezili ka njemu. Prva znacajna akcija vukajlijaske ekumene.

Ispravite me ako je glup predlog, obrisacu.

Jericho, hvala.
Zaboravila sam da ostavim brojeve telefona škole:
036 871 587
036 871 399
ako imate neka pitanja.

Ја уплаћујем сутра ујутру неку кинту.

Пиновао сам тему и привремено променио назив.

Džeri, svaka ti dala za ideju!

Ovaj moj gazda je tezak parajlija, ali nije pi*ka, vec je organizovao neku pomoc u opremi i uplatio neke pare, a za neki dan cemo od plate i mi da odvojimo 5% za KV. Mogu vam reci bice to solidna kinta jer nam plate uopste nisu neka zajebancija.

Ja opet da se prijavim i da ozivim temu, opet sam zaboravio da uplatim :(

Такође. Био у суботу и нисам могао да уђем у пошту од пензионера. Да л' су биле пензије или шта... Идем данас предвече дефинитивно.

Gde se uplacuje ?
Kolko se uplacuje ?
Kad se uplacuje ?

I bre kakvi ste penzioneri zaboravni, ja to odradila još onomad :D

Bravo za promenu teme.