Prijava

Žnji e baš neću....ajd i tebi u zdravlje...sam ja kriv što si ti ružan pa si se osetio prozvanim...

Немам намеру да се расправљам о таквим глупостима овде. Фора је стара сто година и тотално је непримерена, посебно ако је неко оставио један врло срдачан пост пре тебе. Мени је тај хумор тотални аут, а теби ако се свиђа уживај брате. Ако си оставио неки пост, нормално је да добијеш и коментар, не капирам што си се толико нашао дотакнутим?! Дакле, што се твог поста и мог коментара тиче, довољно је, овде има и важнијих ствари за расправу. Узгред, ружан јесам.

Mara za preCednika. :)
Ljudi su tudji.Ako se neko nadje da pomogne,i to je to.A neki nemaju gde da zive.Znam ih nekoliko.Ali čuo sam da dolazi puno volontera iz cele Srbije da krpe krovove.I,navodno,par zvezda su donirali crepove i malter.Pa,nek nam je Bog na pomoći.I da ne udari nijedan više.

Znači, od humanosti za sad imamo trolovanje i zajebavanje.
Ma zezajte se. Zabole vas tuki.
Ukoliko se nastavi trolovanje, obrisaću post, jer me je sramota da ovo troje ljudi to čita.

bi bi ja, al nisam u mogucnosti...
kad dojdem dole.

I'm in.
Well done munjo :)

Да додам. Поред нас троје, на сајту су и:
http://vukajlija.com/recnik/autori/16264
http://vukajlija.com/recnik/autori/10208
http://vukajlija.com/recnik/autori/8032
http://vukajlija.com/recnik/autori/13023

и има још неко од активних, али се не сећам сад ко. Неактивних има још доста.

Evo i linka sa gradskog sajta odakle je Znji kopirao, da ne bude neke sumnje u verodostojnost.
I'm also in, ali ne veceras, jer mi e-banking radi samo sa registrovanim korisnicima.

Браво Џерику, Чрчи, свим хуманистима!

Pa zasad samo verbalna podrska, nista to nije dok ne legnu suske ;)

Malo nas iz Kraljeva ima na sajtu.Da se dodam i ja,i ako uspete da se skupite,i dodjete,definitivno ću da pomognem.Kod mene nema velike štete,bolje da pomognem ljudima koji krpe kraj s krajem.

I verbalna podrška znači.
Ko ne može da odvoji novac, može makar lepu reč.

Маро, очи моје! Све сам ти овим рекла. :)

Одлична идеја!
Свака част, Маро.

Maro:**
Saborče moj:))
Mila, bravo i za tebe, i za sve koji će pomoći.

Črča
I'm in.
Well done munjo :)

Slažem se.

Управо видех на вестима да је Баницев брат, Алексадар Луковић, уплатио милион динара хуманитарне помоћи. Свака част.

Ako ovde ima neko ozbiljan sem Mare,da se ponovim od neki dan Ako ima ko iz Kraljeva ko ZNA i ko će da mi javi gde su ti volonteri i znači ako se dođe tamo je li to normalna priča neka. Ovo okolo što sam čitala, sve je šturo i neprovereno.Mi se bavimo građ., muž bi išao, pitala sam ga, doneo bi i nekog građ.materijala sa sobom i to je to. Ali zaista ako ima ko da mi ozbiljno odgovori. Da uprti čovek i sebe i to i zapuca tamo a onda ga ljubazno vrate ne pada mi napamet imam drugog posla. Bravo Maro što pokrenu opet ovo. Nek mi eventualno odg.na pvt.
I ne zajebavajte se više s ovim ovde, glupo je.

Управо видех на вестима да је Баницев брат, Алексадар Луковић, уплатио милион динара хуманитарне помоћи. Свака част.

Zaista, svaka čast.
Ne verujem da je ova tema nevidljiva. Znam dve autorke koje će uplatiti kolko mogu, a nisu se upisale ovde, verovatno svesne onih koji će doći i popljuvati ovo, kao što su sinoć tri autora uradila, umesto da kao pravi potuljeni zli patuljci ignorišu temu koja im je smešna i nebitna.
Kapiram da žele sebe da liše nepotrebnog neviranja ispraznih likova.
Sramota je da se ovako mali broj autora prijavio da bi pomogao.
Ajmo Srbende i veliki vernici.. Pokažiti se sad. Malo sjašite sa postera i definicijama na kojima dokazujete ljudske vrednosti i branite srpstvo i boga, pa dodjite ovde, prepišete žiro račun, pa u poštu.
100 dinara je za nas jedna pakla cigareta, a nekom crep. Možda će taj jedan crep završiti pokrivanje krova na nekoj kući, u kojoj ŽIVE NAŠI LJUDI, kojima se bliži zima.

E moja Maro...
Evo ja se spremam da brišem ove svoje postove, sramota me.
Poslaću pare, jebeš sto dinara ali...od tih 100 bar će 50 završiti koznagde zato sam i htela drugačije.
10. mi zvoni telefon u 10 uveče iz Stratedžik Marketinga da nas pitaju Da li mi mislimo da je država dovoljno učinila za KV. Znaš pošto su te ankete jebote? Što ne uplati te pare tamo ta država nego angažuje Stratedžik da ispituje ljude pa da vidi raspoloženje, da li da se mrdnu ili da ih nastavi boleti kurac.

Neću ništa da brišem, jer to nije moja sramota.
I ja sam se sinoć osećala sramotno, pa me je Jerico prodrmao malo, da shvatim da ne bi trebalo ja da preuzimam na sebe tudju bezosećajnost i sebičluk.
Nek ode 50 dinara, nema veze, ali ja bih da legnem sa saznanjem da sam učinila nešto dobro što će me ispuniti kao čoveka.
50 din, nas kao jedinki je smešno, ali kada se to pomnoži sa većim brojem ljudi, nule se dodaju, i 50 dinara dobija na vrednosti.