Prijava

ид у курац, ја реко те перипетије ради неки инжињер са универзитета масачусетс

боааа деки, пора караљо кккккккк

Deki brate moj meni se cini da je bezbednije da cuvas katolicke misionare u Siriji i Iraku. :D

Ajde kinez odgovori!

Moram da rodim nekako par hiljada evara a ne znam kako

Moja preporuka ti je zelenaš. :)

nakon čega ću morati da rodim par desetina hiljada evra

Igraj 5 tekmi prelaze sve kombinacije po 200 kinti. Ne znam koji je faktorjel al nije više od sto marona ukupan ulog a ako dođe neka nebuloza kvota moš duzmeš 3ipo kvadrata terasu na Vračaru Bog da te vidi.

Elance
Freelancer.com
oDesk
usertesting.com
clickworker
rev.com
lionbridge
mTurk

Ako kreneš sada, zaradićeš brzo.

E Andjelko radio bih ovo lagano vjeruj mi, samo mi objasni kako i gde da napravim karticu, master card, pay pall ili nešto treće da imam odakle da podižem kešovinu

Moram da rodim nekako par hiljada evara

Za šta ti treba, kome si dužan tolike pare?

Оћеш да перемо лешеве? Морамо да оперемо око 50 лећића, шта је то сића

a šta drugo i može da radi

Може да пуши курац за педесет хехехехехехе

БОЉЕ ОПРАТИ 50 ЛЕШИЋА НЕГО ПУШИТИ 70 КИТА

Ja mogu da ti predložim posao da zarađuješ 70 kinti, još si stalno u pokretu, nisi u kancelariji, da se gojiš. I srećeš nove ljude, i sve.

Ја бих ти плаћао 75 кинте да јебеш уместо мене док играм агара

Šta ima loše u pranju leševa, pare kaplju, a mušterije se ne bune!

Ne fali mi jebanja u životu, samo para. aj objasnite mi šta da uradim u kojoj banci da otvorim račun i koju platnu karticu da uzmem da mi pristiže 50 centi dnevno sa interneta od kliktanja

Payoneer.com
Naručiš karticu, stigne za dve nedelje, minimalna provizija i mogu da ti uplaćuju iz inostranstva na nju. Ako imaš nekih nejasnoća imaš na fb grupu payoneer srbija gde dobiješ odgovor odma što od korisnika, što od korisničke podrške payoneer-a.

Tolko dugo nisam jebo da sam obrnuo krug i sad sam opet djevica.