Prijava

Imaš pvt brte bohure

Dobar tatu majstor je ovaj

Nije te pocepao po veličini tetovaže. Kapiram da je veća nego što sam ja zamislio na slici zbog tvojih međedskih nožurdi čoveče od 152 kila

Brt u Srbiji te drape ako si noob 10 evra kvadratni cm

Al vas deru leptijebem. Ovaj moj radi Chayenne opremom, oriđiđi Inteza boje, sve sterilno, sve komforno, brzo radi i oće spusti cijenu, ma pun pogodak, kod njega derem komplet nogu aupičkumaterinu.

Deru naložene klince koji oće da pišu ime tibe na podlaktici pa ti ej slovo 10 e pa ti majčin sine nađi devojku koja se zove Anastasija.
Ja sam ovom liku doveo mušterija i sam se žvrljao da kapiram da mi je sledeća besplatna.

A dobro to, i kod ovog je tako nešto, tipa zodijak 10 sa 10, samo crno, obično, klot, 100€, al to zato što su ljudi smorili više sa pticama, oni god can judge me i tim sranjima, što je njemu zanimljiviji motiv to je jeftinije

Već jesmo, sada pušimo cigaru.

Svaki od njih voli da se ne smori dok radi i da bude jedinstveno.
Ovaj moj lik tetovira oko 15 dina a 30 već slika, radi duboreze u bakru i drvetu i pravi gitare jebene

Ulazi danas riba u salon, kaže KOLIKO KOŠTA DA MI NAPRAVIŠ PERO I JEDNO 15 PTICA NA RAMENU pokazujući ovu fotku. Lik gleda u nju jedno 10 sekundi, pa pogleda u mene, pa opet u nju i kaže 300 MARAKA.
Hvala doviđenja xD
http://www.tattoosforyou.org/wp-content/uploads/2013/09/Bird-Tattoo.jpg

Hahahaha
Video sam i foru sa maslačkom iz koga izleću ptice vako

A pokazivao mi poruke
Ima jedno 30 poruka POŠTO KOŠTA IME?
Nit koje ime, ni dimenzije, ni oblik, ništa, samo tako KOLKO IME?
Nije ni čudo što deru takve likove.

Ovce su za šišanje.
Bio sam u salonu kad neki brat ulazi i kaže oću da mi tetoviraš mašinu za veš Gorenje sa korpom za veš pored
Sve je pomerio da ga radi odma i umesto 100 evra uzeo mu 10 eto za boju. Oduševljen bio lolo

Do duše pitao ga je oko 7 puta je l siguran pa tek počeo

http://www.tattoosforyou.org/wp-content/uploads/2013/09/Bird-Tattoo.jpg

Brt ovo mi Pic tražio da mu sređujem u fotošopu ahahahahahahahahahahaha.

EDIT: Ovake ptice neke