Prijava

Пошто је за скидање неког филма потребно сат-два, а бедак је на срање потрошити време, овде постављајте питања о филмовима које бисте желели да погледате, вероватно их је неко погледао.

Мене занима Daybreakers са Итаном Хоуком, какав је?

Mene interesuje Suck sa Igi Popom, Alexom Lajfsonom i Alis Kuperom.

Ja gledao Daybreakers baš skoro. Futuristički triler sa primesama horora. Ako si pravi horor fanatik, ovo je mekano za tebe, pa zaobiđi.
Ako si ljubitelj trilera, skini...moš' se gleda. Odlična ideja za film, meni je dosta držao pažnju, iako mislim da su mogli bolje da je razviju, ali to je novi Holivud.U svoj onoj masi horor sranja, ovo su napravili malo ozbiljnije. Ethan Hawk je dobar izbor za ulogu u svetu sumorne budućnosti, tako da ne treba očekivati previše, ali sasvim solidno za gledanje.

p.s. Da se neko ne zajebe da pogleda film Americano sa Đorđetom Klunijem, sramotno glup film.

Isto vazi i za 'Up in the air' sa njim, jebo me pas kad ne obracam paznju sta mi se prica. Covek mi preporucio "Men who stare at goats", ja od svega zapamtio samo Klunija, i skinuo pogresan film, i jos ocekivao da bude dobar.

Каки је овај нови Робин Худ? Имам га неким случајем али ми се не баца 2 сата живота (или колико већ) ако барем мало не може да ме забави.

Hvala Trouble, skidam ga:)

Скинут, већ неко време се кишјели. Но не смедох гледати. Видећу овија дана да те послушам.

Men who stare at goats

Досадно и глупо, прекидох га на пола.

Јел вреди гледати Дас Бот, иако ме не интересује ратна тематика?

p.s. Da se neko ne zajebe da pogleda film Americano sa Đorđetom Klunijem, sramotno glup film.

Jes' materem', glup za medalju!
Bila samo dobra ona scena na pocetku kad je skinuo onog lika, rekao trebi da se vrati u vikendicu i zove muriju, pa joj spuc'o head shot s ledja. Ja i kolega krepali od smijeha. Raja se sjebala. Cak stavise, poslije toga sam u jednom trenutku pomislio da je film komedija, posto nisam gledao trailer.

A jel gledao neko ovaj "The imaginarium of doctor Parnassus"?

Досадно и глупо, прекидох га на пола.

Ma odgled'o sam posle i taj, 'nako, dobar je koncept, meni nije bio dosadan. Nije za preporuku, ali nije ni najgori film koji covek moze pogledati.

Ma odgled'o sam posle i taj, 'nako, dobar je koncept, meni nije bio dosadan. Nije za preporuku, ali nije ni najgori film koji covek moze pogledati.

Идеја стварно јесте добра, ал могли су мало интересантнијом да је учине. Јебемлига, очекивао сам доста од тог филма, а чим ме није купио у првих пола сата, разочарао сам се.

The imaginarium of doctor Parnassus

Чуо сам да је смор, имам га на компу већ пола године, не да ми се да га одледам.

Kakav je "District 9" i "Firefly" (firefly ima jos neki naziv, nesto selenium cini mi se)? Zahvaljujem

District 9 je odlican film. Taj drugi nisam gledao.

I meni je District 9 skroz ok.NIje tipicna prica o vanzemaljcima..

Kakav je "District 9" i "Firefly" (firefly ima jos neki naziv, nesto selenium cini mi se)? Zahvaljujem

Дистрикт је тотално кул, док је Фајрфлај наставак на истоимену серију, ако се не варам (требало би да је дојајан, као и сама серија).

The Social Network
ovaj film o fejbuku dal valja icemu ili je dobar za potapanje kupusa posto vidim ima visoku ocenu.

док је Фајрфлај наставак на истоимену серију, ако се не варам (требало би да је дојајан, као и сама серија).

Po trejleru sam vidio da ima akcije, krljanja, ali interesuje me da li se moze gledati ako nisam gledao seriju?