Prijava

треба неко и дрва да цепа

100 dinara dnevnica i moraš jedan obrok da mu obezbediš. Meni uplaćuješ 200 kinti.

Najavili manju cenu sezonske a mozda ce moci i na rate. Kad je beg bio cicija lolo

ali NELSON preshao u PAO i grchki klub ce pokriti sva dugovanja prema NELSONU! jel ima neko da mu ovaj klub ne duguje
zatvoriti kk i fk

Отишао Нелсон? Шансе за титулу рапидно расту.

Zvezda nije dugovala nelsonu. Poslednje dve plate se inače isplaćuju tek u septembru, ako igrač ostane u klubu. Tako da je pao preuzeo to na sebe, pa smo na neki način u plusu kad već nije mogao otići sa obeštećenjem. U toku ove i sledeće nedelje se mogu očekivati 2,3 pojačanja. Opet se pominje Dangubić, ali ne znam koliko tu ima istine

ma to je manje od 50k, sića lolo

A jebem ti, kakva brada... A šta je njemu bilo, neka nesreća ili šta?

Sreća nije sigurno.

Prva lasta. Malo deformisana al ne mari :) Ajmo dalje, ko je sledeci?

Не разумем откуд оволико толико незадовољство око Калинића? Он је сасвим добар играч. Бољи је од Симона сигурно.
Него кад смо већ код Симона, како је кренуо да се појављује на конференцијама, не би ме чудило да га Ђорђевић постави и за капитена репрезентације.

Богдана и Васу смо испустили, ја бих Милосављевића волео да видим код нас. Он је код Вујошевића само назадовао, а био је главни играч у Радничком.
Дангубић је Гробар, не верујем да ће он хтети код нас, пре ће у иностранство.

kako to fendere mislis nazadovao

ћути фендере, тако си паметнији

fender pleni stilom

EDIT: SAMO MRTAV MILOSAVLJEVIC JE DOBAR MILOSAVLJEVIC LOLOLO

чек брате

ти би стварно довео у звезду некога ко је игро у партизану?

јел видиш шта се десило последњи пут?

ja bi bogdana doveo, ostali su krsx

ko nezadovoljan, dobar je kalina. od odlaska lovernja iz naše lige najbolji ofanzivni skakač