Prijava

UŽIVANCIJA HEHEHE

JEBAĆEMO I OLIJA

Imali su 69:44, 16:5 serija za špance, majku im jebem usranu.

Sa 25 na penal završnicu :)

samo 15 i sve kul

Шоми23 је задовољан.

pih. jbg, dobro je.

jebacemo ih i tamo i kraj...

Uh dobro je, kako je moglo da bude dobro je...

Ma i +13 je vrhunski rezultat, da je neko ponudio radonjiću i igračima +5 pre utakmice, oberučke bi prihvatili.

E sad, što su relativno malo zajebali vrhunsku partiju, jebiga, bolje da zajebu sad nego posle kad bude bitnije.

Sve u svemu, valensija očajno šutirala trojke celu partiju, bilo je za očekivanje da ubadaju nešto u poslednjoj četvrtini.

Uglavnom, zvezda 2-1, valensija 0-3, JEBI!

Dobro je ovo, nismo ni očekivali da ćemo sve 4/4 pobediti. A Fener gubi 20 razlike od PAOa, 40:21.

Ma i +13 je vrhunski rezultat, da je neko ponudio radonjiću i igračima +5 pre utakmice, oberučke bi prihvatili.

ma prihvatili bi bilo koju pobjedu jbt
ja sam prezadovoljan i svaka čast Radonjiću kako je vodio utakmicu

Williams je jebeni doktor košarke

НАШ ЈЕ МАРКУС ЦРНИ ТЕО!

дали су 3/23 тројки, зато смо и добили, иначе да су били мало прецизнији не би нам вредело ни 25000 духова ни вилијамс ни бог отац

to je plod ubitnačne odbrane

Kako smo uboli Williamsa, pa to je znači ... igra čoek za 250 000 a sigurno jedan od najboljih el igrača

YeahBatch

дали су 3/23 тројки, зато смо и добили, иначе да су били мало прецизнији не би нам вредело ни 25000 духова ни вилијамс ни бог отац

Па и Звезда да није шутирала 32/2 против Цибоне, изборила би Евролигу на терену и не би морала да чека да види шта ће бити с Цибоном.

Невероватно како увек бираш да гледаш на ствари из оне позиције из које изгледају најгоре.

Jeste ih razguzili, čestitam.

Колко ми иде на курац ово потенцирање навијача. Ео сад гледам конференцију за медије и прво је неки пајсер питао овог Перасовића шта мисли о навијачима, а сад и нека шабанка исто питала Вилијамса. Ајте у курац, ко да је битно шта овај усташа мисли о атмосфери која је, бај д веј, била очајна. У пар наврата се наложила маса и то је то... СМОР на куб. Дај причајте о кошарци, о тактици, о потезима, играчима, тренеру, шта знам... :/

ЕДИТ: Е и да, виђао сам по јућубу навијачке извештаје са текми... Цео клип приказује трибину и певање током текме и још ти клипови трају фазон 10 - 15 минута... Чему ложење? Као ''е брате, гле на 9:42 кад крене ''По зими, киши...'' како смо покидали, а?'' Сачувај боже...

jeste vi svjesni kolko smo mi opušteno dobili Galatu i Valensiju, rutinski brate ni trenutak bojazni nije bilo da će nas stići i da će utakmica biti neizvjesna.

Dobra partija, definitivno će Arena biti zajebana za sve. Ne treba se zanositi, jer je sasvim moguće da do kraja dobijemo samo Neptunas kod kuće, a da nas Olimpijakos i Laboral dobiju i tamo i ovdje. Nadajmo se da će Olimpijakos gnječiti do kraja, pa da malo bratski popuste ako ustreba. :) Šugavi Španci bi jedva dočekali neko kalkulisanje, ko ga jebe, možemo i mi.
Moram priznati da je divno gledati kako igramo i nadam se da će biti što manje neizvjesnih završnica, jer se Radonja pogubi gore od tinejdžera u tim situacijama.

ZVEZDA!!!

JEBO NAS NEPTUNAS DA NAS JEBOO, AAAAAAAAAAAA!!!

Koje pisanje u usta, kadar nevera. Meni smor da gledam ovo kad trpamo sve 20 razlike, vratite Dragojlovica!!!

Vilijams doktor jebeni, kakva macka.

E DA, JOVIC ODIGRAO JOS JEDNU SJAJNU PARTIJU!! HAHAHAHAHHAHA, zajebavam se, decko je vezera, opusteno.

Bravo za pobedu, usrali smo ih, ali necu preboleti poraz od Neptunasa sledeca 2 meseca. Sad moramo Grke da tepamo, ko ih jebe.