Prijava

Густи, па вероватно неће физички да спајају, него чисто да се распореде на обе позиције, да заузму навијачи читаву једну страну од паркета до врха.

Ma nisam mislio fizički, nego fazon da će biti i dole organizovano navijanje.

Gustinjo, da li si ti to u njemu našo zamenu za mene?????

Računam te za ovu subotu. Psetova ekipa je bila hendikepirana, i prošla je ko Solnok. Možda i malo ubedljivije ;)

Брате ми смо играли за око а не за резултат...

Za oko Dejana Matića

добићеш клизећи старт у колено у суботу.

таман дука с нама, да имам коме блок да направим да будем од користи :)

Дај Дука који ти је видиш да ме пореди са Каплановићем :Д

Šalim se ja psiću, igramo zajedno u subotu, videće oni ko su odista splash brothers.

Ae nećemo da oftopikujemo temu ZVEZDA TELEKOM ALE LE LE

Против фрањеваца у полуфиналу купа, ако их не избаци Војводина лоло. Играмо са Константином у четвртфиналу.

Спремите противпожарне апарате.

EДИТ: Иначе, 21. фебруара кад би требало да буде полуфинале против партизана, гостујемо радничком у толе суперлиги. Која ће то најезда цигана да буде.

Nadam se da će se pojaviti u polufinalu a ne namjerno gubiti i bježati od okršaja kao prošle godine.
Od danas očekujem da krenu alibi priče kako je Zvezda bogatija od Čelzija a Partizan siromašniji od Partizani Tirana. GL

Jedan simpatičan odlomak iz poznatog sitkoma:
https://www.youtube.com/watch?v=raYBSroFrn4

Obratite pažnju na reklamu na dresu...CIPIRIPI.
Slučajnost? Sumnjam.
Demagogu sada neće biti nebitan Kup jer je konkurentan...da ima slabiju ekipu glumatao bi kao i obično, pobegulja. Vidimo se u polufinalu.

Voleo bih da ne budu ni 4. u ABA ligi, ali pošto je to skroz nerealno, onda 4. pa da vidimo ko je od čega napravljen. I da, nadam se bez srpskih "prepoštenih sudija".
Raduje Dangubino podizanje forme...nama su to najveća pojačanja, dizanje forme igrača koje već imamo u timu.

Није говно нег се пас посро

Odlično, ako smo stasali da budemo šampioni, onda da ih izbacimo iz kupa ni finale da ne igraju. A još više želim da budu 4. u ABA ligi, da ih izbacimo iz Evrolige.

Tako ćemo jedino postaviti temelje za buduću dominaciju.

pseto88

Ja malo zamrzeo edina posle proslogodisnjeg derbija kad sam istripovao(?) na navija za pacu zbog odusevljavanja valjda kinsijem ne secam se vise al ste me posle ovde ubedjivali da nije grobar nemam pojma sada dosta je strucan i do jaja je u paru sa onim nasim, mislim da se ful uklapaju

Sareni je bog, utakmica koju on prenosi je automatski 30 posto bolja iako je imao raznih ispada. I ispadi mu ispadnu do jaja

Ovo pročitah iz off-a neki dan. Jeste Edin grobar, ali je ubedljivo najbolji košarkaški komentator na našem jeziku. Kole ga OK dopunjava, ali to je sve, moguće da posle Edina ide jedna velika praznina, pa tu mogu da upadnu Šareni i Srđan sa SK (ali pod uslovom da ne prenosi Partizan, jer pristrasnošću kvari utisak).
Nije loš ni onaj mali(?) što sa Edinom prenosi koledž košarku, iako ima govornu manu što je svakako minus za novinara-komentatora, ali koledž basket skoro da i ne pratim, pa nemam dovoljno veliki uzorak za realnu ocenu.

Брате кул је Един али Шарени је Шарени, немој да претерујеш...

Nije loš ni onaj mali(?) što sa Edinom prenosi koledž košarku

Не знам како се зове али сам га слушао сваки дан прошле године у "марч меднесу" и човек се до јаја разуме у колеџ кошарку од правила преко историјата до познавања резултата...не знам како стоји са европском кошарком али тамо ме је одушевио.

Проблем са Тегелтијом није тај што навија за Партизан, него то показује на тако сељачки начин да јеби га, никада неће бити добар новинар а ваљда је то поента.

Ко је то, Капуне?

A pazi sad ovo, svaki put kada sam išao da igram fudbal na Marakani viđao sam ga tamo. SOS kanal je tamo bio godinama. Ne pitaj me otkud ja tamo i koliko puta na veče sam čuo "lomi noge Grobaru" lololo

Zamišljam sada da je tamo SOS kanal, kako bi na posao. Tad nije bilo toliko bitno.

Готивио сам Тегејтлију неко време, јесте показивао навијачку острашћеност али није толико прелазио границу. Очигледно да је лако бити добар у победи, сада када се однос снага променио, када Партизан не доминира, из њега избија такав чемер и јад, да је гнусно слушати шта прича.

Ја не знам да ли су Дуле и он очекивали да ће Партизан, уз подршку власти, владати вечно.

Срамотно је колико су погубили компас а и образ.

Изгуглао сам, Ребић је, ако неког још занима.