Prijava

Kočnice onako, kao da dosta plivaju

Doboševi (makar nazad samo)?

Дискови напред, и то су унутар каросерије да би смањили неогибљене масе, позади су мислим добоши

Auto je bilo među prve sa diskovima, normalno da je danas slabo to jbg. I ručna naprijed, kao na masu tih starih Citroena. I BX-u je ja mislim isto bila.
Alfasud je npr. kasnije diskove uz getribu imao.

Ja na dvojku 280mm stavih naprijed, spreman je za najjače mašine, samo ABS još.

Barney oli mi srediti đevojku kakvu ako ti završim vožnju u neki stari Citroen koji nije DS?

Или ДС или ништа

Ja bih ti naša, no znaš da su mi svi isti, posebno oni rešetkasti!
Niko ti bolju ponudu neće dati. Razmisli do poneđeljka.

Uzmi CX, odlični su.

E bravo, mislim da je taj. Jes grdan, naginje se itd. ali je udoban baš.
I što Citroena starih baš slabo sa kožom ima?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8244990/mercedes-benz-ce-300-amg-optic

возило од лика из краја, топ је међутим не вреди ове паре

Možda ima držač za onu orbit kutiju unutra.

Top je Merc. I novu E kupe bih vozio jako i to bijelu sa panoramom, min 350 naravno.

Da ne znaš što za ovaj Porše ili ovaj Shamal zeleni u garaži?

У гаражи има још 2 поршеа ја мсм. Иначе поред тога има и ову мечку, алпину рено 5 турбо, ролс ројс силвер шадоу, мустанг кабрио из 60неке, онај лондонски такси луди, бубу кабрио

http://www.limoservis.co.rs/

овде су скоро сва његова возила

Je li jebada keyless u dvojku ugraditi ili povežem samo?

Zašto mi niko od vas nije rekao da postoje gume koje imaju onu upuštenu pečurku sa strane da štiti felnu od ivičnjaka?

Jel samo ulaz il i ulaz i paljenje?

I paljenje, ionako niko dvojku ne zaključava xd

Bohore, imaš i gumeni neki kurac što možeš staviti po rubu felne, ali je seljanija.

Ne to, ovo je takva guma, ima venac stariji od ivice felne

Ulaz nije teško, ima onih kitova da se uradi, poprilično je jednostavno povezati.

E sa, rfid paljenje je malo jebeno jer ima dosta instalacija da se uradi. Jer kao ne možeš samo nakačiti paljenje, moraš da ga napraviš da ne možeš ugasiti dok je auto u pokretu, npr. da ne funkcioniše gašenje kad je ručna podignuta (jer po nekoj logici kad je ručna dignuta auto se ne kreće xe xe).

Ono da napraviš paljenje na dugme kao u siviku je poprilično lako, al opet ti treba ključ u bravi, naravno, i ok je stvarčica.

Kad sam ja to nekad davno gledao na youtubu, rfid paljenje je bilo posporo jer je tražio karticu tipa 10-ak sekundi, pa autorizacija 5 sekundi, pa kontakt daje, pa pišti, pa opet klikneš dugme da upališ, meni lično je to van pameti, jbt, sjednem u auto i treba mi 40 minute da ga startujem, sranjo, no možda je sad to napredovalo jebem ga.

A ne znam kolko se isplati da skineš kršten sistem sa auta nekog koji ima rfid pa natakariš komplet takav.