Prijava

Za nešto si se skroz nebitno uhvatio, probio bi ga i Fićom pri toj brzini. Bitno je da ljudi ne znaju da pročitaju znak, a imaju dozvolu. E tek kad ih prepoloviš i udariš po džepu, e onda skontaju.

Jel pančevac xd. Ja, eto pričao sam već ovde, prođem švedsku, dansku, nemačku, austriju, mađarsku, niko prekršaja nije napravio, niti mi je ko oduzeo prvenstvo prolaza, isekao kao ludak, ništa. Ulazim u srbiju, ok sve, mada su panduri pravili frku po autoputu, vozali one marice kao nezdravi, dolazim u pančevo i na malo od kuće, budala bez kočenja izleće pored znaka stop, još bar da kažeš nema kola, video si i sve, nego je uvučeno tamo, da moraš da staneš na liniju preglednosti jer je prilično frekventan saobraćaj tu, budala izleće, fazon, izbegao sam sudar samo zato što volvo ima prilično jake kočnice. Npr. u mondeu ne bih nikad uspeo tako oštro da zakočim, mnogo ima meko kočenje. I još ona pančevačka faca ''retard sam, numem ništa duradim kako treba, ali drugi urade da ne bi stradali''. A nit je da pređeš u drugu traku, idu kola iz suprotnog smera, nit išta.

Podgoričanka.
Možda sam 80 išao i sasjekoh iza nje nekako refleksno jbg. Žao mi i auta opet, da sam neki krš vozio po sred nje bih.
Sinoć Golf 3 kroviran kod Bara, a u Bijelo Polje Brava oko bandere, momak poginuo :(
Još ih ima masu svaki dan, prekjuče Opel slupan, nikad se sataviti neće.

Jbg, tako i kod nas. Naročito ovi što hoće da se pokažu malo, uglavnom završe na krovu, oko bandere, u svinjcu, u dnevnoj sobi nekih nesretnika žrtava njegovih neuspešnih driftovanja.

A dobro, svi smo se mi kurčili u tim godinama i nije sve u tome.
Sad kad su tehničke pooštrili ljude vraćaju zbog tamnih stakala, ali zato je granica za gume ljeti milimetar, a zimi 4, kakav dot, nema veze. Iako auto od 25 godina voziš, vozi ga i puni gas, ali ne štedi na gume i kočnice bar. Ljudi na jedne te iste gume voze i blizu 100 hiljada, ne znam kako im ne izbije armatura tri puta do tad. Mogu misliti pločice koliko im traju i na što liči voziti se u tome. Ok ako si iz Pančeva, pa si spor i siguran, odnosno spor.

Šta ovo svaki dan kod vas sve neke teške saobraćajne nesreće?!

I po tome bolji od Bosne.

Ok ako si iz Pančeva, pa si spor i siguran, odnosno spor.

Lolo, a dobro, volim i ja da se zajebavam i sve to, ali brate, ne da uzmem bravu 1.2 benzinca na ćelavim gumama i da uzmem da udriftujem nekome u svinjac. Ili u kontejnere.

Ne kažem ja da su gume uzrok udesa, daleko od toga, niti kažem da je ljudski faktor, a žao mi je momka baš.

Koliko auta ti je pod ručnu ušlo krmedar? Ja se ne mogu sjetiti da sam kad viđeo. Možda ni ne treba to činjeti đe ima saobraćaja, ali ne mogu osuđivati kad smo svi to radili i nije ništa strašno.

Lolo nije meni, ni nemam svinjac. Nego 2 ulice dalje u ''centru'' sela gde imamo vikendicu, lik ima svinjac na ćošku ulice i sad, jedan drugar uzeo da se zajebava da driftuje, a nije kontao da treba da vrati volan da bi driftovao, a on idiot, uzeo smotao pun levi skoro u trenutku dok je povlačio ručnu, a još bio malo vlažan asfalt i samo je proklizao i zadnjim delom udario u taj trošni svinjac.

Ja sam driftovao malo onom starom vektrom i drugarovom omegom, omega je idealna za drift, 2.5 benzinac od 170 ks i ima zadnju vuču. Ali i to smo se na livadi zezali da ne sjebemo nešto slučajno, jbg dok se uvežbamo hahah.

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Samo glavu gore, neko dobro vozi, neko zna da ubije zmiju itd.
Kad je snijeg idi na one velike parkinge.

Eto ga sad!
http://www.carscoops.com/2016/09/2016-vw-diesels-are-markets-cleanest.html?m=1

Osim što pravi top auta VW pravi i najčistije dizele. Znao sam da će pravda biti zadovoljena.

Hahhaha de su našli suzukija da pominju, oni pukli načisto.

After Volkswagen, the next three cleanest diesel brands were Seat, Skoda and Audi. These VW Group brands were then followed up by BMW, Mini and Mazda.

Sve najjača auta sig.
Može li neko izračunati za koliko je smrti Fijat odgovoran? 50 minimum sig.

Само за смрт Ланче и замало Алфе :)

Jel to od bolesti prouzrokovanih svakodnevnim jebanjem u mozak od strane fijata ili udesi? Inače ima u Švedskoj neka kao urbana legenda, da niko nikad u saabu nije poginuo.

Dokaži im da griješe xD

Fijat - podlo govno.
Ovo valja uzet, samo felne veće.
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8847259/lancia-delta-hf-turbo

Od lančija bih voleo onu themu sa ferarijevim motorom jedino xd.

Ako je to televizorka prodao bi moj drug jednu. Nez od čega je motor, ali reče da preko 200 konja ima.