Prijava

Ja ne volim kod onih 'sirotinjskih' modela, manje više svih kola napravljenih u zadnjih 10 godina, što su svi unutra od neke socijalne plastike, npr. astra h, prejadna neka ona siva plastika, socijalna, prejadno izgleda i prejadno deluje kad si u autu. Jebem mu lebac, 10 godina starija astra ima 30 puta bolji enterijer, jeste plastika, ali je bar neka kvalitetnija.

To jeste tacno,kod Nemaca je bar neki kvalitet,mada vw stvarno moze da poradi na enterijeru,sterilno je previse.Sad sam gledao razlike izmedju pasata 2017 i nekog pasata recimo 2010(ili starije) koji sam vozio par puta.Razlike su male.

A to jeste,znam kad sam na zadjem sajmu ulazio u Elantru,ona onako spolja izgleda pristojno,ali je unutra bedna dosta bila,bukvalno smrdi na plastiku.Mazda jebe sa enerijerom novim.

I vozio sam se u sevroletu nekom,ne bi ni zapamtio da nisam video tu plastiku,mislim da dacija ima kvalitetniji materijal.

Vw ima kvalitetan enterijer, sve je vrh i stegnuto, al fali malo luksuza.

VW je nasao pravu lepotu jednostavnosti, mercedes isto npr

Ako ocete nakindjurenu kantu uvek imate koreance

Pa pre bih rekao da je audi to našao.

Mercedes je prenadtkan sa enterijerom, gde njega porediš sa vw.

Ja sam isto tako samo malo bolje i smesnije naravno

Eto ne bih u diskusiju da ne napaljujem neke autore da nubuju jos vise.

Mazda jebe sa enerijerom novim.

Brate Mazda 6 2017 savove ima nikakve bas, ali jes ljepsa dosta nego prije redizajna.

Dok u kolima tabla nije ukoso usmerena ka vozaču nije tabla!

Volvo ovi novi modeli vrh enterijer imaju isto.

još im samo plin u enterijer ugradiš i bog da te vidi :D

Sta mislite o vodonik generatoru http://hho.rs/proizvodi/hs-vg-60-vodonik-generator i da li to neko uopste koristi na kolima?Da li je neko od vas koristio "biodizel" za svoj traktor i koja je razlika u poredjenju s obicnim gorivom?Da li je bezbedno da se na dizelasima koristi ono "loz ulje" ili "gasno ulje" sto ima da se toci na pumpama i jeftinje nego li D2?

Saće Boh da ti kaže.
Preloše troluješ i Maestro te šije onda se zapitaj
Pod 2
Sve to ne košta kerov kurac. Kad ne platiš na mostu platićeš na ćupriji
Tog biljnog kurca troši više lož ulja takođe, jebava dizne, jebava pumpu, filtere, rotor
Rotor za pumpu za jedan moj traktor košta 1100 evra Perkinsov. Alo jedna komponenta na pumpi samo. I sad ja treba da sipam kojekake kurčeve da rizikujem da svake sekunde samelje unutri sve. Neka hvala. Sipaj šta je Bog reko i ne pametuj mnogo Tesla

Ovaj put ne trolujem ovaj put pitam ozbiljno zanimaju me iskustva?Ja znam samo da sam jedva i ćaleta bio nabedio da plin ugradi na ladu.

Možda ima neki IMT-ov traktor 40 godina star, tu valjda može da sipa i druge stvari, a za nove samo najkvalitetniji evrodizel.

Kako sam juče odrao jednog napaljenog klinju, vozio inaj bme svemirac.

Kurči se nesto, turira ga, lozi se pred ribom , a onda na semaforu sam ga ostavio da guta prašinu. Uh meraka.

Ja isto tako samo na dva semafora i dvojicu klinaca u bmw-u

Nije to bio klinac nego niski bohor. Xd