Prijava

Uvijek pazim da ne zapisam sumske plodove koji se nalaze pored puta i koje ljudi beru i prodaju.

Što kaže moj drugar, pa ne može ograničenje da bude isto i za mene i za moju babu

Ima u ovim komentarima jedan sjajan komentar koji kaze da je po istrazivanju njihove "agencije za bezbednost saobracaja"(pod navodnicima jer se tako zove kod nas" udeo prevelike brzine u nesrecama sa smrtnim slucajem brzina samo 13%. Kod nas je na nekih 16%. Doduse on kaze da je greska vozaca na oko 85% a kod nas je to dosta manje osim ako se greskom vozaca ne smatra pijana voznja. Jos nasi fingiraju istrazivanja i istrage pa uopste nema uslova puta navedenih kao razlog vec se to vodi kao neprilagodjena brzina lol. Iako ti ides npr po ogranicenju i katakomba na putu krenes da izbegnes i sletis sa puta jbg nisi prilagodio brzinu

Isto kao sa pesacima, nema veze sto izleti ispred autobusa van pesackog nije on kriv, ti si kriv sto nisi izasao iz kola i gurao auto jer jedino pri toj brzini neces povrediti debilka.

Pa da, odma mi na pamet pali oni klinci što su sleteli sa nedovršenog i neobeleženog autoputa pre par godina.

A jače bih kaznio nekoga ko vozi Klija iz 1992. 140, nego nekoga ko u novoj S klasi ide dvesta autoputem.

A brt i ja sam tako mislio ali to nije bas tacno. Najveci problem kod kocenja je vreme reagovanja tj ono vreme dok ne vidis nesto pa pocnes da kocis a to je oko sekund kod mladjeg,, zdravog, ispavanog i treznog iskusnog vozaca. E sad vidi koliko metara prodjes za taj sekund ako picis dvesta e tek posle dodje do izrazaja kocenje s klase ili raspalog klija

Uglavnom da bi sa 200 do 0 sabio ali bezbedno znaci ne da rknes kocnicu i sletis sa puta ili katapultiras picku na suvozacevom sedistu ti treba oko 100m. Sa s klasom neka bude i 80-85

A dobro, jesam preterao. Al ajde da kažemo da treba manje kazniti ovog u mečki od ovog u kliju ako voze istom brzinom.

Brzina ne ubija sig.

A jos za opste dobro bi bilo lijepo da oni koji kad vec vode racuna o ogranicenjima ne guse saobracaj i trude se da voze 10-15 preko, jer ih niko nece dirati. A mora ih preteci i ovaj sto vozi juga ili kamion ili autobus, nebitno.

Radjard, ako ta mecka od dvije tone sa tom velikom brzinom udari nekoga na drugoj strani, vise ce unistiti to vozilo no klio ili ostala sitna "jadna" kola
dakle itekako su opasni na putu
taj tvoj prijedlog je los i ne uvazava se

E, ajde idi okreći auto na uzbrdici ili čime se već bavite vi u Bosni -_-

Idi završi medicinu za 2 godíne XD

gdje ima medicina odmah?

Inside the car

hyundai

:D

Evo ko nije gleda nece propustit nista, najdosadnija trka i staza sig.
https://www.youtube.com/watch?v=xtHtegExhXY

Sljedecu ferrari osvaja, zapamtite ovaj post.