Prijava

Volvo S60L nam obećava 238 konja iz benzinskog i još 68 konja iz električnog motora,

Jel' mu puni benzinski električni ili mogu nezavisno da rade?

volvo jebe
šure kako su dobri

Što? Volvo je vrhunski kamion.

Ja mislio ozbiljno, pa se čudim.

http://www.vrelegume.rs/test/seat-leon-karavan/
Leon karavan. Mene najmiliji bio onaj prvi.

Mene najmiliji bio onaj prvi.

Da imam kesa za kola, uso bi u uzi izbor.

Druga generacija je isto dobra, a ovaj novi je toliko bezlican, dosadan i depresivan. Pravi vw :D

Mene VW vrh, al' ovaj Seat, ne znam... Jedinica mi super, fino izgleda, dobar motor, ima neku sportsku notu. Dvojka ka' neki mali MPV (k'o neki Golf Plus). Trojka mi je od nje čak i ljepša.

Šta mislite o Opel Astri H sa 1.9 ili 1.7 cdti motorom? Ćale mi je predložio da on uzme sebi tu Astru na leto, a ja W124 i da prodam BMW.

1.9 ti je tiši, brži i trebalo bi dugotrajniji.
Neko mi našvaro neke simbole (markerom vjerovatno) ka' tarabe na haubu od Golfa. Trljah 10 minuta onim ubrusom, jedva sve skinuh. Dobro je što je kiša padala, pa je lakše išlo. Jesu ta đeca podgorička da Bog sačuva.

http://www.vrelegume.rs/test/bmw2-active-tourer/
I BMW izbača MPV. I Mercedes prije neku godino izbačio... Pa, jebem li mu, ko li njih kupuje kad se ljudi bore oko tog tržišta?
Ljudi koji voze MPV mi djeluju ka' papučari. Ustvari, jedino ih mogu zamisliti kao plavokose, neočešljane muškarce visine plafon 180cm, teški 65kg, koji nose naočare, karo-košulju i bež sako. U novčaniku obično imaju likove iz turskih serija. Ne umiju putem da idu, pa vode čitavu porodicu u MPV-u u šoping. Čak i babu. Uvijek voze po ograničenju, a kad počne kiša ili ned'o Bog magla parkiraju pored puta i čekaju da prestane. Nikad ne mahnu policiji, čak i kad se "organ" razmišlja dal' da ga zaustavi ili ne. Nedaj bože da blica, jer to nije njegova stvar. Dobro, nije njegova stvar, ali malo kolegijalnosti ne bi škodilo.

Eh da... ALFA JEBE.

Bješe nedavno jedna Brera na autodiler. Jel' ti majka kupila kola?
Kad pomenu Alfu prije neki dan viđeh Đulijetu u Bar. Bez tablica bješe, žena vozi, čini mi se da je ispod čekića. Mora da su je kupili kod onog njihovog novog salona.

Ne, nisam htio da joj dam, pa sad polako skupljam , fali mi još par hiljada za novu breru

Kakvi su oni TBi motori u tim alfama?

Mada ova je kolko tolko nova, od ortakovog kuma je pa znam da je dobra, daće mi je za 10 hiljada a to nije tolko loše

Bitno je da ti se sviđa.
Taj Tbi nijesam nikad vozio, ali navodno kažu da jedini on od Alfinih benzinaca valja. Ali je skup...