Prijava

Kao što mnogi znaju ali ne žele da priznaju, bajke su sranje i jedna velika laž kojom su nam ispirali mozgove, pa smo odrasli istripovani i sjebani u mozak.
Verovanja u prinčeve, princeze, dobro i zlo, pičke materine bi trebalo zuvek zabraniti.
Prvo ćemo razotkriti mit o Šešeljugi ološu i otkriti ko je zaista tu bio zao, a ko jok.
Pljujmo sa stilom raspale bajke.
Prilažem poster o miloj nam Šešeljugi.
Ko misli suprotno, nek se buni.
Molim bez spema:P
http://vukajlija.com/posteri/pepeljugo-sto-si-tako-22637.jpg?1282932684

Као сестре не могу да обују ципелицу, а она може. Ко ту кога зајебава? А оне не могу само зато што су ружне. Због те трауме сам одбијао да идем да купујем патике до 12. године.

Hahahhaah maro daj link od ovog postera da ga gejsrcujem

šta znam, zavisi kako se uzme, nikada mi nije bilo teško da poverujem u tri svinje, pogotovo za slave i ostale manifestacije
http://www.strodesmill.com/images/Roedder/ThreePigs.jpg

'Vako:
Pepeljuga - ženska nema kičmu uopšte. Ja bih njenu maćehu oterala odavno u tri lepe, realno, a i svako drugi bi. A one maćehine ćerke bih išopala. A i dobra vila umesto da joj nabaci samopouzdanje, nabaci joj fensi haljinicu. Bajka nas uči da odelo čini čoveka. I da princ ne može da skonta ko si na osnovu tvoje unutrašnje lepote. Strašno!

pepeljuga je jedna obična sponzoruša, koja je skontala da svoje apetite neče moći da zadovolji poštenim radom. uz to i pati od teškog oblika elektrinog kompleksa...

Snežana je dosta ubedljiva.

A snežana je nimfomanka koja se loži na midzete

Ај што се ложи, него што живи са 7 њих. И кад год је неко пита са колико миџета живиш, онда каже "7".Капирате,а,а?

A snežana je nimfomanka koja se loži na midzete

Mozda su svi tronosci sta znas...

A posebno na Ljutka koji je stalno nadrkan pa se iskali na njoj.

Ma, Snežena je klinka. Ima valjda 16 godina, ej, i našla da se udaje. Ko zna šta je ona uradila s patuljcima kad je tako naprasno rešila da se uda za prvog koji joj predložio brak. Mislite o tome...

hahhahah Lemajo
Jebala si joj majku:))
Evo Dušane: http://vukajlija.com/zabava/posteri/22637
Pepeljuga nije ništa radila.
Ona je bila mučitej onoh jadnih miševa.
Kako je njima bilo dok su onoliko radili i stavljali glavu u torbu zbog nje :(
I sirota vila koja se raspala da od seljančure napravi damu, ne bili zajebala princa i uzela mu sve.
O tom šmokljanu malo kasnije.

A ubice Ivica i Marica koji su toliko bolesni da su ispekli jednu nedužnu bakicu. Šta ćemo sa njima?

Mislim da je savršeno jasno da je Pepeljuga zapravo piromanka. To se može zaključiti po vatri u očima. I ne znam može li još po čemu.

I Pepeljuga je mutava prilično. I bila je drogerašica teška. Utripovala je da se bundeva pretvara u kočiju i da miševi govore.

opa skrivene poruke u bajkama koje porucuju deci da uzimaju LSD

A u "Vuku i sedam jarića" jarići ubijaju vuka, bacaju ga u bunar i igraju oko bunara. Mislim da ima neke povezanosti sa okultnim obredima žrtvovanja.

Ako se neko drogirao to je Alisa.

А тек велики штрумф, Карл Маркс? Јебем ли му...