Prijava

Па прескочи ту јутарњу пљугу, мајку јој јебем, или једи нешто пре. Или крени мало на неки спорт.Нешто.

Ima i to svoje prednosti;)

Мислиш да можемо да је прошверцујемо као таленат, за потребе ове теме? :)

Definitivno;) Drugi nesrecnici moraju da trose novac:)

Онда и ја имам таленат. :)

Коначно и нека корист од моје фелеричности. :)

Венецуеланцу, но пасаран, не доручкујем, а пљуга ми је део ритуала.

Побрисан спем. Ај сад озбиљно, без зајебанције.

Talentovan sam za dvosmislenost, ako me razumete.

Ja mogu jezikom da dohvatim svoj lakat. Mozda mogu i tudji al' to jos nisam probao.. Mogu palac da okrenem u stranu tj unazad da dodirnem ruku.
Umem da deljam drvo, tj. da napravim one starinske macice, lukove, strele, i koplja od drveta - imitacije oruzja. Umem da pisem osisanom latinicom, umem i da je citam. Snalazim se sa elektrikom - nece struja da me drmne i bog ti. Znam sa racunarima da radim. i to je to.

za sve ostalo sam smotan k'o kramp.

Tulumbac

Talentovan sam za dvosmislenost, ako me razumete.

Ahahahahahahaha!

Mogu svašta sa loptom. Svim vrstama lopti. Čak i ako neki sport nisam nikad igrao, posle par meseci treninga biću konkurentan onima koji ga igraju stalno. Možda i bolji.

Znam da pravim klopu. U stvari znao sam-jebemliga, nisam kuvao jedno dve godine. Jedno vreme sam bio ubeđen da žene, ako ih dobro na'raniš klopom koju si sam spremio, odma skinu gaće. E tad sam, kuv'o-jebo sam mamu.

Mogu da napišem program za dijetu i trčanje pa da se kladim u oči da će debeli primerak posle par meseci, ako ispoštuje, masturbirati sam na sebe. Jeste da će mrzeti sam sebe, ali će i jebati. Nemo'š sve.

Do te mere sam antitalentovan za muziku, da i to smatram vrstom talenta.

Znam da pričam. Znam da planiram.

aj napiši na pvt tu dijetu, nisam strašno debeo, ali imam nešto veći stomak pa da to skinem

Sviram, crtam, pjevam, plešem (breakdancing)...

Talentovan sam za sađenje, presađivanje i kalemljenje različitih sorti voća.

Talentovan sam za sađenje, presađivanje i kalemljenje različitih sorti voća.

vidi se da si bosanac (jel ono bješe potkozarac)

e ovako, znam još par stvari raditi kao npr. kositi kosom (ne nije lako kao što izgleda), upravljati konjskim kolima, peći najbolju rakiju i slične poslove koje jedno dijete sa sela treba da zna

buri, valja nasaditi voćki, da ima za rakije :) Ja još nisam usavršio pečenje rakije, tu sam samo šegrt. Ložim vatru, vrtim onu kurblu da ne zagori, istresam kom i tako to. Nekad mi majstori dozvole da probam rakiju, onako, kraj čabra.

buri, to ti nisu talenti, to svako dete sa sela zna. Ako se i to ubraja onda i ja znam da baliram! A vidi se da nisi kosio kultivatorom, cim mislis da je tesko kositi kosom.

Talentovan sam za streljaštvo i za pisanje. Antitalenat za sport i muziku...

Ja bih volio da se oprobam u gađanju, ali nikako da odem u neku streljanu. Mislim da sam jedini iz svog društva koji nikada nije držao u ruci vatreno oružije.

Znam i ja slagati sjeno, soliti janjetinu i te stvari...

talenat za sportove (sa loptom naročito)...
operisan od majstorskih radova tipa zavrni, dotegni, premeri, zakucaj...